- Reklama -spot_img

Ambasadoři v 55 zemích světa potvrzují funkčnost INDUSTRY 5.0

SKVĚLÉ PROJEKTY, SKVĚLÉ VÝSLEDKY

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

Posledních osm let svého pracovního i soukromého života jsem strávil vytvářením a implementací nástrojů systémové prevence vzniku odpadu a plýtvání, vedoucích k tvorbě SVĚTA BEZ ODPADŮ A PLÝTVÁNÍ. Na mé cestě se nestal 1 milion tun výrobků odpadem, klienti ušetřili miliony nejen na nákladech za odpadové hospodářství, ale i tisíce tun CO2 a emisí, které nevznikly. 55 ambasadorů INDUSTRY 5.0 v 55 zemích světa potvrzuje funkčnost INDUSTRY 5.0

Za dobu mého působení se v zahraničí, ale i tuzemsku objevovalo stále více a více projektů jejichž publicita rostla s objemem vybraných, dotovaných či investory vložených prostředků, proto si myslím, že je na čase, aby výsledky své práce představili i ti, kdo na rozdíl ode mne získali finanční podporu té, či oné formy. Nemyslím si, že to bude problém, protože firmy nejen, že nadále rostou a využívají dotačních programů nebo investičních pobídek, ale i deklarují zářnou budoucnost.

  • Prvním, koho bych touto cestou rád požádal o informaci o objemu vyrobených a prodaných kusů je společnost H3DA, která před několika lety přišla s revoluční baterií, díky které svět přestane mít obavu ze vzplanutí elektromobilů, či domácích úložišť. Budeme si moci užívat tak silně ekonomicky sponzorovanou čistou mobilitu v podobě mobility elektrické. S ohledem na to, že firma dokázala z laboratoře přejít do vlastní továrny čísla prodaných kusů budou jistě impozantní

  • Druhou společností je společnost NAFIGATE, která opět před lety přišla s revoluční metodou zpracování použitých jedlých olejů a jejich transformaci na jinou, čistou formu materiálu využitelného například i v tak citlivém průmyslu, kterým je průmysl kosmetický, ale i potravinářský, dokonce i zdravotnický. Vedení firmy, které v iHNed.cz prezentuje koncept největšího výzkumného centra Evropy si nemusí lámat hlavu s tím kolik a v jakém balení své výrobky prodali. Bude úplně stačit sdílí-li se čtenáři informaci, kolik použitého oleje v ČR a kolik ve světě firma a její technologie již za roky své existence dokázala zpracovat.

  • Třetí společností, která by měla dostat prostor je společnost ERVOeco, která, ač ze všech tří nejmladší prezentuje technologii zpracování komunálního netříděného, rozumějme mixovaného odpadu) a jeho transformaci zpět na ropnou látku a tzv BIOCHAR, či chcete-li bio-uhlík, jehož uplatnění je možné využít od zemědělství, přes energetiku až po zmíněný zdravotné průmysl. S ohledem na kapacitu výrobní linky 15 tun zpracovaného odpadu denně a skutečnost, že firma dle svých slov již v tuzemsku provozuje několik linek, věřím, že číslo bude ohromující. Otázka tedy zní, kolik odpadu od loňského vstupu na trh technologie zpracovala?

Tři projekty. Třikrát české KNOW-HOW. Třikrát průlomové technologie jejichž reklama je nejen v rukách samotných pracovníků a reklamních agentur, ale i státu a jeho úředníků, kteří v zahraničních zastoupení pomáhají unikátnímu českému know-how na světové trhy.

Pevně věřím, že výsledky práce budou stejně impresivní, jako reklama a prostředky do projektů vložených, protože nepředpokládám, že by investice v jakékoli podobě, investoři všech typů vkládali, kdyby neměly možnost výsledky vidět, sáhnout si a sledovat ROI u každé své investice.

Věřím, že MŽP pod vedením ministra Brabce i MPO pod vedením Ministra Havlíčka mohou při každém jednání o navyšujícím se rozpočtu vlastních ministerstev předkládat raketově rostoucí přínosy související nejen s ochranou životního prostředí, ale investic v podobě prostředků, které stát vkládá do soukromých rukou z nichž přijímá výsledky, které si předplatil.

Přeji všem krásný den bez odpadů a plýtvání ve všech jejich podobách a pevné zdraví

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieODPADY
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace