- Reklama -spot_img

REMA Systém opouštějí bratři David a Karel Benešové

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Bratři Benešové v prosinci 2022 odcházejí ze společnosti REMA Systém. Stáli u zrodu značky, kterou společně budovali a řídili celých 17 let. Společnost nově povedou experti, kteří dlouhodobě působili v manažerských pozicích.

Značka REMA Systém se pod vedením Davida a Karla Benešových stala synonymem liberalizace trhu s odpadovým hospodářstvím. Docílila úspěšného rozbourání nastavených monopolů v oboru zpětného odběru vysloužilých elektrozařízení. Zavedla nová pravidla, principy a inspirativní projekty, díky kterým se stala v průběhu let lídrem v této oblasti. Díky poctivému přístupu nabízí svým partnerům dlouhodobě udržitelný a kvalitní servis. „Kvůli našim úspěšným aktivitám jsme se stali trnem v oku mnoha velkých monopolních hráčů,“ uvádí David Beneš.

REMA Systém se tak dlouhodobě potýká s křivými nařčeními a očerňující kampaní ze strany konkurence. „Podařilo se nám docílit rozbití monopolů a nastavení základu tržního prostředí. REMA Systém stojí na pevných základech, na svých klientech a partnerech a na lidech, kteří hledají rovné a smysluplné prostředí, kde platí jasná pravidla. Věříme, že když vynaložíme úsilí, dojdeme daleko k vytyčenému cíli. Aktuálně vnímáme, že bychom firmu brzdili, a proto jsme se rozhodli odejít, aby se firma mohla dále rozvíjet a naplňovala odpovědné poslání, pro které vznikla. S novými akcionáři jsme se dohodli, že to je pro REMA Systém správná cesta,“ vysvětluje důvody odchodu David Beneš, který odchází z oboru odpadového hospodářství a nově se bude věnovat energetice.

Řízení společnosti REMA Systém nově přebírají odborníci na oblast zpětného odběru vysloužilých elektrozařízení, kteří jsou se značkou dlouhodobě spjati a působí na manažerských pozicích. Ke změnám ve strukturách dochází i s ohledem na novou legislativu, jsou přitom platné okamžitě. „Děkujeme Davidovi a Karlovi za dlouholetou konstruktivní práci. Za 17 let dosáhli řady úspěchů a vybudovali fungující firmu. Ujišťujeme naše klienty a partnery, že všechny aktivity pokračují. REMA Systém nyní úspěšně dokončuje proces recertifikace, který odpovídá požadavkům ministerstva životního prostředí. Služby klientům tak budou nadále zajištěny v plném rozsahu a kvalitě, na jakou jsou zvyklí, uvádí David Chytil, nový člen představenstva společnosti REMA Systém. Mezi klíčové partnery společnosti v roce 2022 patřily Alza.cz, eD system, Konica Minolta, AT Computers, LKQ, Mountfield, Philip Morris ČR, společnost SWS nebo Samsung.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieRECYKLACE
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace