- Reklama -spot_img

Efektivní prevence ochrany a dezinfekce proti koronaviru

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

Jak zvýšit preventivní ochranu proti KORONAVIRU?

Již deset dní (od 4.3.2020) brání vláda občanům a obyvatelům České Republiky, chránit své vlastní zdraví nákupem a nošením prostředků na ochranu cest dýchacích. Tímto krokem aktivně podporuje možnost plošného šíření nákazy.

Jak se lze chránit?

Jedním z prvních kroků je minimalizovat pobyt venku. Zejména v prostorách se zvýšeným rizikem nákazy, tedy v místech s velkou koncentrací lidí. K tomu vláda ČR využila donucovacího prostředku, k němuž má po vyhlášení NOUZOVÉHO STAVU právo.

Je to jen jeden z řady donucovacích prostředků, použitých namísto řádného vysvětlení a motivace občanů. Další z celé řady zákazů, připomínajících mi více než cokoli jiného způsob, jakým vedení Prahy řeší nedodržování nařízení a zákonů. Tak, že například nechá vyrobit další ZÁKAZOVOU ZNAČKU.

Tomu, jak by se měla, nebo neměla vláda chovat se však nyní nebudu věnovat. Místo toho, bych rád prostřednictvím tohoto článku čtenářům sdělil, jak se mohou lépe chránit. To i bez prostředků uzurpovaných s cílem poukázat na vlastní důležitost a nezastupitelnost vládních činitelů.

Ne všichni mohou zůstat pořád doma. Kromě jiného i proto, že vláda k nařízené „karanténě“ hned druhou větou nařizuje její porušení s NUTNOSTÍ JÍT PRACOVAT. Proto je dobré na cestách i po návratu, samozřejmě dodržovat osobní hygienu s větší důsledností než doposud. Ovšem jen málokdo si pravděpodobně dokáže prolévat nos, či ústa mýdlem.

Existuje však jedno opomíjené řešení, o kterém se nehovoří. To i přesto, že patří při ochraně proti virům k jednomu z nejefektivnějších, a to již dlouhou řadu let. Tímto řešením je využití OZONU a jeho přirozené schopnosti viry likvidovat.

Protože nemůžeme očekávat, že vláda poručí bleskům, když nedokáže poručit ani strachu o vlastní židli, musíme se podívat na řešení, které zde je a využít ho možná i nestandardním způsobem.

Takovým řešením mohou být ozonem sycené výrobky, původně vyvinuté pro zcela jiné účely.

Pro ochranu nosu a uší, tedy dvou, ze čtyř míst, kterými vniká koronavir do dýchacích cest, (kromě očí a úst) lze použít tzv. ozonovou kosmetiku. Nejlepší výsledky vykazují ozonové masti a krémy vyráběné v České republice. K jejich zástupcům patří výrobky, jejichž distribuci jsme se po jednání s výrobcem, rozhodli okamžitě podpořit.

Jak fungují a jak se aplikují?

Masti FULL OXY jsou vyrobeny chráněnou technologií sycení olivového tuku ozonem a jejich aplikace je snadná. Stačí vetřít do nosu, kolem nosu a do uší. Fungování ucítíte hned, a to v nose. Přestanete totiž cítit vůně.

Po kontaktu s lidským tělem se totiž olivový tuk začne rozpouštět a ozon se začne uvolňovat vytvářejíce neviditelnou vzduchovou barieru, která likviduje viry na vstupu do těla. V uších je reakce podobná, jen ji necítíte.

Z vlastních testů a pokusů, které nepotvrdila žádná akreditovaná laboratoř, ale na rozdíl od samotných výrobků, bych očekával, že se ochrana zvýší i například nanášením masti na další ochranné prostředky. Například roušek, o kterých jsem psal v jednom z článků. Ty jsou pro ochranu zdravých osob téměř neúčinné na rozdíl od masek. Ty jsou totiž určeny, a to musím znovu zdůraznit, jako ochrana před šířením nákazy. Nosit by je proto měli hlavně již nakažené a infikované osoby.

Když jsem si zkoušel účinnost výrobků FULL OXY sám, změna vnímání nosem trvala šest hodin, ještě druhý den jsem ji místy vnímal, což mne velmi překvapilo.

S ohledem na urgentnost šíření informací, tento článek nyní ukončuji, ale hned v dalším bych se rád věnoval nejen další možnosti využívání OZONU jako efektivní ochrany a dezinfekce, ale i dalším projektům. Například umožňující již dnes, po úspěšně realizovaných testech desinfekci, například prostředků hromadné dopravy, automobilů, vagonů, ale i například osob při vstupu do prostor s velkým pohybem osob.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace