- Reklama -spot_img

Čím více odpadu vytvoříme a vytřídíme, více dostaneme do obecní kasy?

Aktuálně

Linda Kratochvílová
Linda Kratochvílováhttps://newsman.cz/
Nabízíme profesionální zpracování odborných článků se zpětnými odkazy v našem tematickém magazínu. Kvalitně zpracovaný článek je efektivním nástrojem k prezentaci vašeho nového nebo zaběhnutého projektu, produktu nebo služby.

Starostové a starostky pozor! Vydali jsme novou příručku o tom, jak udělat jednoduchou analýzu stavu odpadového hospodářství obce! To hlásí Arnika na svých stránkách, které spravuje. Arnika je česká nezisková organizace, která spojuje lidi usilující o lepší životní prostředí.

Arnika nabízí „Návod pro zástupce obcí a měst. Seznamuje je z možností, udělat snadno a rychle jednoduchou analýzu stavu odpadového hospodářství.“

[pdf-embedder url=“https://inodpady.cz/wp-content/uploads/2019/12/Prirucka_pro_obce_2019-1.pdf“ title=“Prirucka_pro_obce_2019 (1)“]

Příručka Vás seznámí s důležitými indikátory, které charakterizují stav odpadového hospodářství obce jako jsou produkce směsného odpadu, úroveň recyklace, náklady obce na odpadové hospodářství, výše příjmu od EKO-KOMU, úroveň osvěty.

Zdroj: Arnika

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace