- Reklama -spot_img

Světové fórum oběhového hospodářství 2020 bude hostit Kanada

Aktuálně

Eva Manté
Eva Manté
Pro kvalitní zpracování odpadů existují velké rozdíly mezi zeměmi. Recyklace by měla být společenské úsilí. Všichni bychom se měli podílet nejen na recyklaci, ale hlavně co nejvíce odpadu předcházet.

Kanada bude hostit Světové fórum oběhového hospodářství 2020. Na společné organizaci se dohodla vláda Kanady a finský inovační fond Sitra. Fórum se má konat v Torontu od 29. září do 1. října 2020. Je to historicky poprvé, kdy se takové globální fórum koná v Severní Americe

Světové fórum oběhového hospodářství je celosvětová událost, která sdružuje vůdčí osobnosti, politiky a odborníky nebo představitele byznysu. Všichni mají stejný cíl, představit řešení oběhového hospodářství. Fórum 2020 poskytne globální platformu, jak pro vnitrostátní tak mezinárodní diskusi o nových výrobních i obchodních modelech. Efektivní řešení, která využívají přírodní zdroje a minimalizují vznik odpadu. Návrhy, které omezí stoupající znečištění a urychlí plynulý přechod k zelené ekonomice.

Tato akce má být příležitostí pro podniky, výzkumné organizace a akademickou obec, aby se spojily a předvedly své udržitelné technologie. Našli nové trhy a setkaly se s inovátory a investory na světové úrovni.

Cirkulární ekonomika, jako zelený přístup k podnikovým inovacím pomůže nejen ušetřit finance, ale otevřít nové tržní příležitosti. Může také pomoci vytvořit další pracovní místa ve všech průmyslových odvětvích po celé naší planetě a zároveň ochránit životní prostředí.

Světové fórum oběhového hospodářství je zejména iniciativou finského inovačního fondu Sitra. Jejím cílem je urychlit globální přechod k oběhovému hospodářství. Světové fórum oběhového hospodářství bylo vytvořeno v roce 2017 a je globální iniciativou Finské vlády a Sitry.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace