- Reklama -spot_img

Chceme ukázat, že změna klimatu má dnes reálné dopady na naše životy.

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Planeta se závratným tempem otepluje a mohou za to lidé. Dvě blogerky vysvětlují, jak vzniká změna klimatu

Dvě známé blogerky Natália Pažická a Dewii se spojily s organizací Greenpeace a vytvořily video, které vysvětluje vznik klimatických změn a jejich dopady. Pod hashtagem #climatechangematters nyní třináctiminutové video koluje po sociálních sítích.

Novým videem pokračuje naše snaha předkládat lidem složitá vědecká zjištění o změně klimatu jednoduchou a srozumitelnou formou. Chceme všem, kteří se ještě v této problematice moc neorientují, ukázat, že změna klimatu má již dnes reálné dopady na naše životy. A že pokud chceme zabránit katastrofickým scénářům změn klimatu, musíme se spojit a začít společně snižovat emise skleníkových plynů.

Jsme rádi, že nám v této snaze pomáhají i blogerky Natália Pažická a Dewii.Slovenka Natália Pažická studuje módu v Amsterdamu a na sociálních sítích se věnuje mimo jiné tématům ekologie a trvalé udržitelnosti. Češka Dewii se dlouhodobě zabývá veganstvím a vydala dvě knihy s návody, jak žít ekologičtějším životním stylem.

Autor: Kristina Marie Kubcová (GREENPEACE)

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace