- Reklama -spot_img

Zúčastněte se fotosoutěže ALEJ ROKU o nejkrásnější aleje a stromořadí

Anketa Alej roku otvírá také kategorii pro nadšené fotografy

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

V anketě Alej roku spolek Arnika ocení nejen nejoblíbenější alej a stromořadí. Pro fotografy je tu navíc druhá kategorie, ve které odborná porota vybere nejkrásnější snímky alejí. Přihlašování probíhá do 26. října 2021 na www.alejroku.cz (1).

“Koruny stromů se od jara do podzimu několikrát zbarví do překrásné palety. Kouzelnou atmosféru stojí za to zachytit v hledáčku fotoaparátu. Stále ještě máte šanci zaslat nám své fotografie a soutěžit o zajímavé ceny,” říká Klára Ondrigová z Arniky.

K soutěžení vyzývá patronka a muzikálová herečka Petra Vojtková (2):

Jako každý rok se soutěží ve dvou samostatných kategoriích – o nejoblíbenější alej a o nejkrásnější fotografii. Zatímco o nejoblíbenější aleji rozhodne široká veřejnost hlasováním na podzim tohoto roku, tři nejkrásnější fotografie (3) vybere porota složená z patronů (4) ankety. Autory fotografií pořádající spolek ocení (5) fotoaparátem nebo tiskárnou. Kompletní výsledky Arnika vyhlásí v lednu 2022.

Cílem ankety je přitáhnout pozornost veřejnosti k alejím, které patří ke zdravé a fungující krajině. Hledejte s námi nejkrásnější vznosná stromořadí, upozorněte na ty, kterým hrozí zánik, a představte nám mladé aleje, které jste vysadili a o které budete pečovat i v příštích letech.

Krajina bez alejí je jako obraz bez rámu.

Generálním sponzorem ankety je AuditDaně CZ.

Kontakty

Poznámky

1) Více o anketě Alej roku: www.alejroku.cz

2) Videopozvánka od patronky Aleje roku Petry Vojtkové: https://www.youtube.com/watch?v=CrdYRpxFZeI

3) Kompletní pravidla soutěže o nejkrásnější fotografii: www.alejroku.cz/pravidla-fotosouteze

4) Patroni Aleje roku: www.alejroku.cz/nasi-patroni

5) Výčet cen: www.alejroku.cz/hlasovani-vyhry

 

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieEKOLOGIE
ZdrojARNIKA
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace