- Reklama -spot_img

Žádosti v programu COVID Nájemné a Gastro – Uzavřené provozovny

Informační systém pro kompenzace v kontextu s koronavirem se spustí zítra, tj. v sobotu 23. 01. v 8:00 hodin, za problémy se omlouváme

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Žádosti v programu COVID – Nájemné a COVID – Gastro – Uzavřené provozovny bude možné znovu podávat od zítřejších, tedy sobotních, 8:00 hodin. Problémy informačního systému na straně externího dodavatele byly odstraněny. Spolu se spuštěním se posiluje i informační podpora, k dispozici bude od 8:00 do 17:00 hodin včetně víkendů.

Do informačního systému se nyní postupně nahrávají data, která záložně drží Ministerstvo průmyslu a obchodu. Žadatele, kteří podávali žádost 21. ledna 2021 od 1.00 hodiny ranní, prosíme pro jistotu o kontrolu žádostí. V případě jakékoliv nejasnosti, prosíme o kontaktování speciální linky na telefonním čísle: 841 135 135 nebo zaslání e-mailu na: hotline-aismpogastro@asd-software.cz, kde došlo k posílení. Náměty nebo požadavky jsme připraveni vyřizovat také na celostátní informační lince pro podnikatele 1212 či mailech: covidnajemne@mpo.cz a provozovny@mpo.cz.

Termín pro podávání žádostí v programu COVID – Nájemné se prodlužuje do čtvrtka 4. února, v programu COVID – Gastro – Uzavřené provozovny je možné žádosti podávat do 1. března.

Důvody, proč informační systém přestal fungovat, se v současné době zjišťují. Problém vznikl u externího dodavatele, který obratem přijal řadu opatření proto, aby garantoval funkčnost systému do budoucna. O podporu nikdo z žadatelů při splnění stanovených podmínek nepřijde.

Za problémy se omlouváme a současně děláme systémové kroky pro to, aby se mimořádný nápor s množstvím žádostí zvládal.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieKoronavirus
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace