- Reklama -spot_img

Tomáš Klus zahrál na skládce v Třebíči a vyráží na Recyklus Tour

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Tomáš Klus je známý ekologickým smýšlením a konáním, což v každodenním životě obnáší třeba… třídění odpadů. Ne náhodou proto 26. září odehrál speciální koncert na poněkud netradičním místě – na skládce odpadů v Třebíči. Společně s výherci soutěže vyhlášené na zábavně-vzdělávacím webu samosebou.cz (zaměřeném zejména na třídění odpadu), si Tomáš se zájmem prohlédl zdejší třídicí linku odpadů. Po přesunu na nedalekou skládku odpadů zazpíval své starší písničky v novém, podzimně-recyklačním kabátku.
Akustický koncert na třebíčské skládce byl jedinečným, nejen hudebním zážitkem, originální předzvěstí podzimního Recyklus Tour. Dlouho očekáváná koncertní šňůra po  sedmnácti českých a slovenských městech začíná 30. září v Havlíčkově Brodě a končí 26. listopadu v Olomouci.    

tomas-klus-koncert-na-tridicce-odpadu

Tomáš Klus se svou kapelou Cílová skupina se na pódium vrací po roční pauze. Leitmotivem Recyklus Tour je, jak ostatně předznamenává název, recyklování – starší písničky znovu ožijí v novém aranžmá.

Spoluautory playlistu se stalo téměř 7 000 Tomášových fanoušků. Právě ti hlasováním vybrali z jeho dosavadních pěti desek 12 písniček, které chtějí na koncertech, a následně na výběrovém albu, slyšet v nové verzi.
Výtvarná koncepce Recyklus Tour je dílem nadané výtvarnice Veroniky Richterové, zakladatelky uměleckého stylu nazývaného PET-art, a také mladé talentované ilustrátorky a animátorky Elišky Podzimkové, známé např. díky jejímu instagramovému projektu @animatenNY nebo projektu Dokreslené Česko.

Předprodej vstupenek na Recyklus Tour: www.ticketportal.cz

Oficiální web: http://www.tomasklus.cz

FB: https://www.facebook.com/TomasKlus

Instagram: https://www.instagram.com/tomas_klus/?hl=cs

 

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace