- Reklama -spot_img

Přijďte v poslední zářijové úterý na tradiční EKOtrh

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Poslední zářijové úterý obnovujeme tradiční EKOtrh na Piaristickém náměstí. Pro návštěvníky budou připraveny ochutnávky místních a bio produktů, ukázky řemesel, prezentace příkladů šetrného životního stylu i seznámení s místními farmáři. Chtěli bychom na jednom místě představit činnost místních neziskových organizací i různých komunitních spolků, jejichž aktivity podporují místní soběstačnost, šetrný přístup k přírodě, minimalizaci odpadů apod.

Místo a čas konání je 24. září 8:00 – 18:00  | Piaristické náměstí

V rámci EKOtrhu bude možné využít poradenství místních ekologických neziskových organizací či státních organizací v oblasti ochrany ŽP. Cílem akce je šířit povědomí o těchto aktivitách, inspirovat a povzbudit další obyvatele k tomuto způsobu smýšlení. Již dnes je v Českých Budějovicích možné opravit rozbité věci, dát starým předmětům nový lesk, nakupovat kvalitní a zdravé potraviny z místních zdrojů a bez nadbytečných obalů.

Zájemci o prodejní místo, či možnost představit vlastní aktivity, které zapadají do filozofie EKOtrhu se mohou přihlásit na adrese rosa@rosacb.cz. (Pořadatel si vyhrazuje právo posoudit oprávněnost účasti prodejců na akci a v případě nabídky, která neodpovídá zaměření akce, účast prodejce odmítnout. Děkujeme za pochopení.)

Zdroj: Rosa o.p.s.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace