- Reklama -spot_img

Obnova vlastního podnikání a života v době po skončení pandemie

PLÝTVÁNÍ NENÍ ÚSPORA

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

V době pandemické krize se velice jasně vykreslují obrysy světa, ve kterém žijeme. Namísto obrušování hran, se ukazuje jejich ostrost a tam, kde se hovořilo o bezpodmínečné nutnosti, vidíme že i bez „bezpodmínečna“ se dá žít. Jedním z aspektů, které se ukázaly, je rozsah plýtvání.

Zatímco kontejnery a popelnice zdaleka nejsou tak často navštěvovány jako dříve, snaží se nás přesvědčit odpadové společnosti a jejich hlasy, včetně mediálních, o opaku, zapomínajíce dodat drobnost, že nafocené přeplněné popelnice se nevyváží v dříve nastavených intervalech, ale dvakrát a někde i čtyřikrát méně často, než tomu bylo dříve.

Odpadu totiž generujeme méně, a to je největší hrozba odpadového průmyslu.

On totiž z množství žije, čím více ho je, tím pro něj a jeho hráče, lépe.

Mnozí vládní představitelé se nám snaží dokázat, že jdou správnou cestou, o její správnosti jsou však přesvědčeni jen oni sami a ti, kterým smetají drobky ze svých stolů.

V rámci Pandemické krize jsem nejen pomáhal a zajišťoval potřebné, ale i se snažil definovat odpověď na otázku, jak dál a jaké kroky podniknout k tomu, aby nedošlo ke skluzu zpět, do prostředí korupčního přeprodávání moci a neustálého zneužívání výsledků práce milionů.

Výstupem byly kapitoly malého svazku, který na svých 23 stranách dává odpověď a návod na to, jak dál. Několik čtenářů a následně i partnerů jej nazvalo MANUÁL OBNOVY a já budu rád nejen, když Vás zaujme, ale i se dle něj budete řídit v obnově vlastního podnikání a života v době po-pandemické.

Vím však, že doba po-pandemická je dobou nových nástrojů a technologií, a proto pracuji a spolupracuji i na jejich vývoji a výrobě tak, aby byly k dispozici v okamžiku, kdy jich bude potřeba a nemusely se vyvíjet až když už bude pozdě.

INDUSTRY 5.0 jako průmyslová evoluce řízená člověkem

Jedním z těchto nástrojů je tzv. INDUSTRY 5.0 VAULT, či chcete-li TREZOR INDUSTRY 5.0 a tento přináší do fyzického prostředí, ve kterém INDUSTRY 5.0 vzniká a je realizováno, poprvé hmatatelně nehmatnou virtuální realitu v podobě reality augumentované.

Proč se o tom zmiňuji?

INDUSTRY 5.0 VAULT bude první nástroj na světě, který dokáže ukázat hodnotu NEPLÝTVÁNÍ.

Ano, dokáže vizualizovat, a dokonce i ekonomicky vyhodnotit, PREVENCI VZNIKU ODPADU.

Co to znamená?

Maličkost.

Možnost procházet vlastním závodem a vidět tam, kde byl doposud vnímán jen náklad odpadového hospodářství, profit vyplývající z implementace systémové prevence vzniku odpadu a plýtvání, INDUSTRIAL UPCYCLING.

Poprvé v životě tak management společnosti a následně i další pracovníci, dostanou možnost pohlédnout na své podnikání při svých pravidelných pochůzkách závodem, odlišně. Dostanou možnost na displeji svého mobilu, či tabletu vidět to, co zatím viděli jen mé vlastní oči a oči expertů na INDUSTRY 5.0.

Aplikace INDUSTRY 5.0 VAULT jim díky technologii AUGUMENTED REALITY a enginu, který v ní bude zabudován uvidí nejen možnosti jasně definovaných úspor souvisejících s odpadovým hospodářstvím, ale i zisků, souvisejících s možností druhotného využití přebytků výroby před tím, než se stanou odpadem. Toho jsme schopni dosáhnout jen při spolupráci s odborníky v daném oboru a v tomto případě, jimi jsou vývojáři společnosti se zvláštním jménem TASTY AIR, či-li chutný vzduch a věřím, že nebudu zdaleka sám, koho výsledky překvapí, obzvláště v reakčních dobách, na které z IT nejsem za 30 let vůbec zvyklý.

INDUSTRY 5.0 je zúročením 7 let praktického uplatnění INDUSTRIAL UPCYCLING a pěti let INDUSTRY 5.0 ve výrobních závodech, skladech a firmách, a to vše v podobě, která je považována za jednu ze špiček na trhu.

Úspory a zisky v řádech desítek milionů zkrátí ROI, resp. návratnost vložených prostředků na měsíce, či dokonce týdny a budou tak prostředky, které bude možné využít na další rozvoj společnosti a jejího podnikání.

INDUSTRY 5.0 VAULT bude v podobě DEMOVERZE k dispozici již na začátku měsíce května 2020 a proto mi bude potěšením, bude-li jeho prezentace součástí i našeho vlastního osobního jednání ve Vaší společnosti. Jednání, u kterého nebudu jen já, ale i společnost která vývoj INDUSTRY 5.0 zastřešila a bude jej i modifikovat pro potřeby každého jednotlivého klienta.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace