- Reklama -spot_img

Nový plán výzkumu a vývoje správy úložišť radioaktivních odpadů

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

SÚRAO představuje nový plán výzkumu a vývoje. Pokračování přípravy projektu hlubinného úložiště, bezpečný provoz úložišť stávajících i nové strategické studie obsahuje plán výzkumu a vývoje SÚRAO na dalších 10 let.

Jaké konkrétní úkoly před odborníky ze Správy úložišť radioaktivních odpadů stojí a na co se v následujícím období zaměří?

To nejdůležitější z plánu výzkumu a vývoje naleznete zde.

Celý plán výzkumu a vývoje pak naleznete v záložce: Pro odborníky > Databáze technických zpráv, pod názvem: Střednědobý plán výzkumu a vývoje SÚRAO pro období 2020-2030 

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieODPADY
ZdrojSÚRAO
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace