- Reklama -spot_img

Můžeme nahradit uhlí, když vyrábíme elektřinu nebo teplo?

Uhlí, nebo život? Přednáška Jana Rovenského o uhelné kampani Greenpeace

Aktuálně

Linda Kratochvílová
Linda Kratochvílováhttps://newsman.cz/
Nabízíme profesionální zpracování odborných článků se zpětnými odkazy v našem tematickém magazínu. Kvalitně zpracovaný článek je efektivním nástrojem k prezentaci vašeho nového nebo zaběhnutého projektu, produktu nebo služby.

Jak moc se uhlí podílí na změnách klimatu? Má smysl zavírat uhelné elektrárny v České republice, když v Číně se staví nové? Je uhlí levné?

Dokážeme uhlí při výrobě elektřiny a tepla nahradit? Je vůbec k něčemu dobrá vládní Uhelná komise? Co už se v boji proti tuzemským dolům a elektrárnám povedlo a co máme ještě před sebou? Jak můžeš k léčení závislosti české energetiky na uhlí přispět ty osobně?

Podívej se na přednášku, kterou připravil dlouholetý vedoucí energetické kampaně Greenpeace ČR a člen vládní Uhelné komise Jan Rovenský.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieEKOLOGIE
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace