- Reklama -spot_img

KORONAVIRUS COVID-19 a zákaz vycházení, mohu jen do práce a zpět

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

V noci z neděle na pondělí 16. března 2020 vyhlásila vláda České republiky zákaz vycházení pro všechny občany. Mohou jen do práce a zpět, jinak bez ohledu na své zdraví, potřeby, věk, či stav, musí zůstat doma v karanténě.

V zemi s více než 10 miliony obyvatel tak z bezradnosti státu 99,9% obyvatel bude udržováno ve stavu zbytečného stresu oslabujícího jejich zdravotní stav namísto, aby měli možnost po práci relaxovat se svou rodinou v přírodě a prostředí, které na rozdíl od vlády a práce přináší relaxaci organismu a uvolnění.

Ačkoli vláda vložila možnost pohybu v přírodě a parcích do nového nařízení, neuvědomila si, že je tento bod v rozporu s ostatními, které umožňují primárně jen cesty do a z práce a na nákup potravin a léků. Opět tím potvrdila nesystémovost svého přístupu.

Jmenuji se Michael Rada a na rozdíl od vlády a politiků jsem nejen nikdy zprávy nepodceňoval, ale zároveň jsem se vždy snažil nacházet řešení a aplikovat ho tam, kde bylo třeba.

Názory a komentáře – Michael Rada

I z tohoto důvodu jsem publikoval výzvu na skutečnou systémovou změnu přístupu k ochraně obyvatel. Nejen požádal obyvatele a firmy o podporu, ale nabídl jim i možnost se této aktivně účastnit a pomáhat beze strachu z toho, že za svou snahu budou potrestáni.

Nečiním tak proto, abych se stal bohatým, či slavným. Dělám tak proto, že cítím, neudělám-li to já, neučiní tak nikdo a my budeme jen ztrácet další drahocenný čas.

Čas, který nám nikdo nevrátí ať jsme bohatí nebo chudí. Vláda a její představitelé vyhlašují nařízení, která sami porušují jako první. Ministerstvo průmyslu blokuje 80 lidí, kteří bez zkušenosti a praxe nejsou schopni dosáhnout výsledků, kterých dosáhne jeden zkušený člověk. Vláda rozhoduje o nás bez nás.

Už se to stalo v naší historii několikrát. Výsledek byl pro naši zemi vždy tragický a já nechci, aby se tak stalo zase. Mé jméno nenajdete v učebnicích, biblích úspěšných ani na výkladních skříní celebrit a lídrů. Jsem jen obyčejný člověk, který má obyčejný cíl.

K tomuto cíli kráčím již sedm let a buduji SVĚT BEZ ODPADŮ A PLÝTVÁNÍ.

Svět, kde politické tanečky dle vlastních, neustále upravovaných not nemají místo. Svět, kde rozhodují ti, co vytváří hodnoty, ne ti co o ne ostatní obírají z pozice moci.

KORONAVIRUS COVID-19 se začal šířit v prosinci 2019, tedy před 4 měsíci a téměř až do začátku měsíce března. Jasně indikovaná hrozba byla zlehčována a podceňována, a to i přes varování odborníků i neodborníků. Všichni riziko sledovali a v širších souvislostech rychle pochopili nejen rozsah dopadů, ale i nutnost ochrany.

Globální pandemie KORONAVIRUS – COVID 19

V době, kdy už nákaza vypukla ve zvýšené míře i v tuzemsku se opět vláda a její činitelé odvrací od doporučení odborníků. Bez rozdílu odborníci hovoří o tom, že stres a špatná kondice jsou jedním z největších škůdců lidské imunity.

Uzavřením obyvatel do oddělených schránek budeme nejvíce připomínat nosnice AGROFERTU jež v halách dodávají jedno vejce za druhým až do úplného vyčerpání. Poté za odměnu skončí na talíři, či v jednom z vynikajících masných výrobků. Pojmem maso marketingově propagující, však obsahují mnohé jiné a maso jen v malém procentu mastného výrobku.

„Žádám tímto vládu, aby nebránila lidem utužovat svou imunitu pobytem v přírodě, sportováním a provozováním činností, k níž nepotřebují tři sazby DPH. Tím myslím omezit alkohol, cigarety a často i palivo pro své vozy. Tedy nepotřebují nic z toho z čeho vláda získává prostředky pro své neustále se zvyšující se plýtvání.“

„Není třeba scházet se v obchodních centrech. Není třeba vysedávat v restauracích. Není třeba následovat jen a pouze organizovanou zábavu. Co však třeba je, mít možnost po letech dýchat čistý vzduch. Svobodně se pohybovat a odevzdat svá těla i mysli slunci či měsíci.“

REPRESE není ŘEŠENÍ a na tom se nic nezmění, ani když ji nazvete STAVEM NOUZE.

Jediná nouze je totiž definována ve schopnosti. Respektive v neschopnosti vás samých, konat kroky vedoucí k nápravě, dle plánu, který zcela postrádáte. Zrušte zákaz pobytu venku dokud jsou indikovaných jen stovky, neučiníte-li tak budou jich skokově přibývat tisíce a s nimi i počet těch, jejichž oslabené organismy, další zátěž již nevydrželi.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace