- Reklama -spot_img

Jerevan město odpadu a plýtvání se staly se novým standardem?

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

Arménie, rodiště nejen tvůrce šavlového tance Arama Chačaturjana. Například i Charlese Aznavoura, nebo též Nikol Pašinjan, který z novináře a revolucionáře se stal posledním arménským premiérem. Ti všichni jmenovaní žili, nebo žijí v hlavním městě Arménie. Městě Jerevan, kterému se dnes přezdívá město odpadu.

Další z oblastí, kterou ovládli z pozice moci odpadové společnosti. Za své ovládnutí si ještě nechávají bohatě platit a dá se očekávat, že cena dále poroste. Dalo by se říci, že se nejedná o platbu za poskytovanou službu, ta totiž poskytována není.

Není to platba ani za výsledek práce, protože ani ten nebyl dodán. Nejbližším názvem by mohlo být VÝPALNÉ, protože právě tak se již naprosto otevřeně v mnoha regionech a na mnoha místech chová odpadový průmysl.

Není to však jen tam.

Stejné chování prokazuje odpadový průmysl prostřednictvím svých „článků“ a členů i v průmyslu a továrnách, kde politika strachu, drží rostoucí objemu odpadu a s tím i rostoucí náklady na jeho likvidaci, odpadové firmy v trvalém a nemalém zisku.

Jen pro zajímavost by se mohly dát za sebou čtyři titulky z jednoho dne a jednoho periodika. Titulky, které na první pohled nesouvisí, minimálně pokud si souvislosti neuvědomíte

Jak říkám výše, na první pohled nesouvisející zprávy. Tři země, tří témata, a přesto všechny spojuje jedno. Plýtvání a Odpady.

Zatímco v prvním je souvislost jasně dána a zahraničním tiskem sledována již delší dobu a hlavním hráčem v ní je zahraniční odpadová společnost SANITEK, pocházející z Libanonu, která návštěvníky svých stránek vítá TAKTO, zatímco se na stránkách mezinárodní asociace odpadových firem prezentuje TAKTO. Není se tedy čemu divit, že takto renomovaná společnost vyhrála několikamilionový tendr na úklid a svoz odpadu v Jerevanu. Obzvláště oslovila-li vybírající svou firemní prezentací, kterou umístila kromě jiného i na svůj vlastní firemní profil na síti LINKEDIN.

Mohou další titulky již svou spojitost maskovat?

Dálnice přes úložiště jaderného odpadu, přes skládku, to je realita, která brzy bude i u nás, tedy až poté, co se na skládkách přestanou stavět golfová hřiště a přestanou se stavět exklusivní čtvrti rodinných domů, jejichž majitelé o podloží, na kterém jejich domy stojí, nemají ani ponětí, protože realitní kanceláře jsou velmi opatrné v tom, do jaké hloubky je svými informacemi a krásnými obrázky pustí.

Co však má s odpadem společného žalobce a neřku-li,sám premiér?

Téměř nic až na to, že oba plýtvají časem a lidmi i jejich prací. Kryjící si záda i hruď čistým štítem bezúhonnosti definované zákony a nařízeními, kteří si nechávají psát na míru ve státě, který již dávno ztratil svou soudnost. Odpady a plýtvání staly se novým standardem a s nimi i pohrdání všemi, kdo nehodlají přihlížet zkáze s kulatým razítkem moci.

A poslední titulek?

Jak ten může, když předpovídá dobré časy, být odpadem či plýtváním? Snadno, servíruje totiž lež a to cíleně. Činí tak slovy člověka, který na ní profituje, a to stejně jako ostatní, které pod svá křídla shromáždil. Asociace penzijních společností, co mi to jen připomíná?

Už vím. Asociaci společností odpadových.

Ty totiž také tvrdí už desetiletí, pokud jí budete platit, a to stále víc, budete se mít dobře a nic se vám nestane. Přiznám se, že jsem to už někde slyšel, jen si tak vzpomenout kde

pro ty méně znalé snad i zde

 

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace