- Reklama -spot_img

Jaké by to bylo být popelářem?

Vídeňské odpadové služby představily vlastní lego

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Jaké by to bylo být popelářem? To mohou děti ve Vídni zjistit díky speciální lego sadě vídeňských odpadových služeb. Sada čítající 263 dílů se skládá z popelářského vozu, dvou popelářů i šesti popelnic. Dětem má přiblížit i osvětlit důležitost odpadového hospodářství.

Vídeňské odpadové služby, které jsou ve Vídni známé pod číslem 48, se pyšní speciální lego sadou pro nejmenší. Děti si tak prostřednictvím hry mohou zkusit, jaké to je být popelářem a jezdit s popelářským vozem. Podle vídeňského radního pro životní prostředí Jürgena Czernohorszkeho umožní speciální lego sada lépe pochopit odpadové hospodářství.

V sadě složené z 263 dílů nechybí popelářský vůz, popeláři ani popelnice. Na boku popelářského vozu nechybí ani motto vídeňských odpadových služeb „Bau keinen Mist“, které by se volně dalo přeložit „Nedělej bordel“.

Zdroj: Tisková zpráva Zahraniční kanceláře města Vídně

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieODPADY
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace