- Reklama -spot_img

INDUSTRY 5.0 a české firmy se účastní veletrhu s konferencí v Indii, zaměřené na nakládání s odpady.

INDUSTRY 5.0 již podruhé v Indii

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

Po úspěšném prvním výstupu INDUSTRY 5.0 na indickém trhu v rámci konference k 125. výročí založení KONFEDERACE INDICKÉHO PRŮMYSLU, který se konal dne 21.8.2020, jsem byl vyzván abych se aktivně zúčastnil druhé, větší akce zaměřené na odpadový průmysl v Indii.

Jedná se o virtuální konferenci spojenou s virtuálním veletrhem. Ta začíná dne 30.10 a končí 15.11.2020. Stránky této akce můžete najít zde – https://www.ciiwaste2worth.com/index.php, stejně tak registrační formulář.

Díky aktivní spolupráci s konzulátem ČR v Novém Dílí se podařilo, aby mohla být Česká republika oficiálním partnerem této akce. Zároveň byl udělen významný prostor k prezentaci i českým společnostem nakládajícím s odpady, nebo takzvaným předcházením vzniku odpadů. Velice mě potěšilo, že 50% účastníků z ČR patří k mým partnerům. Tyto společnosti je možné zahrnout do ekosystému INDUSTRY 5.0.

Mezi aktivní účastníky patří tyto společnosti

  • ERVO ECO výrobce unikátní technologie zpracování odpadových mixů

  • FLORIUM provozovatel průmyslových vermikompostérů a výrobce bio hnojiva

  • STABIL PLASTIC výrobce unikátních plastových palet z recyklovaných materiálů

  • WERO ENERGY technologie úspory vody a druhotného využití

  • IBCSD LAB systémové předcházení vzniku odpadu – INDUSTRIAL UPCYCLING

Desetiminutový výstup na téma INDUSTRY 5.0 je součástí prvního konferenčního bloku v den jeho zahájení. To začne dne 30.10.2020 a kromě úvodního slova ze strany Ministerstva zahraničí a dalšího účastníka v panelové diskuzi se jedná o jediný vybraný příspěvek v prezentaci České republiky, což je mi velkou poctou.

Příspěvek je zaměřen na pozici a funkci odpadového průmyslu v podobě INDUSTRY 5.0 a je přímým pokračováním příspěvku původního, který je možné v záznamu sledovat na kanále youtube zde.

Z pohledu INDUSTRY 5.0 a jeho cíle, který má je tato účast důležitá, ještě z jednoho důvodu. Bude se totiž účastnit i indický partner, Jedná se o společnost 3R ZERO WASTE, která se po jednáních, jež následovala po první indické přednášce, stala oficiálním ambasadorem INDUSTRY 5.0 a systémové prevence vzniku odpadu a plýtvání na indickém trhu.

 

Indický trh patří dle údajů Světové banky, společně s africkými trhy v oblasti odpadového průmyslu k nejprogresivnějším na světě. Proto mne potěšilo, že další destinací, kde bude možné informace o INDSUTRY 5.0 a systémové prevenci vzniku odpadu a plýtvání sdílet, bude Keňa. Tuto konferenci pořádá organizace ESGADIA, zastřešující právě africké státy. Zdejší konference proběhne v druhé polovině listopadu a přednáška bude zaměřena na implementaci principů INDUSTRY 5.0 právě v prostředí Afriky.

Pro ty z vás, kdo by chtěl vědět, jak ovlivní INDUSTRY 5.0 odpadový průmysl a její činnosti, které se realizují prostřednictvím jejich hráčů si může buďto poslechnout přednášku v Indii, nebo Africe.

 Taktéž můžete dát přednost i modifikovanému překladu do češtiny, který jsem již umístil na svůj youtube kanál a je k dispozici již nyní.

Přeji všem čtenářům nejen čas bez odpadů a plýtvání ve všech jejich podobách, ale i pevné zdraví. Díky partnerům INDUSTRY 5.0 máme možnost se chránit nejen v tuzemsku, ale i zahraničí

Program konference

Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě
Načítací animace Načítání...
EAD Logo Trvá to moc dlouho?

Načíst znovu Načíst dokument znovu
| Otevřít Otevřít v nové kartě
Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace