- Reklama -spot_img

Filmy z festivalu EKOFILM budou k dispozici ke shlédnutí online

EKOFILM BUDE. VÝBĚR SOUTĚŽNÍCH FILMŮ SI PUSTÍTE V KLIDU DOMOVA!

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Přinášíme dobrou zprávu. Vychutnejte si většinu soutěžních snímků EKOFILMu od 4. do 7. prosince v pohodlí a bezpečí domova. Díky jednání s produkcemi a podpoře od internetové televize MALL.TV si budete moct spustit inspirativní filmy přímo na webu www.ekofilm.cz.

„Zastavení epidemie je u nás v tuto chvíli hlavní prioritou, ale na festival a jeho filmy jsme rozhodně nechtěli rezignovat. Právě v současné době omezení řady služeb máme příležitost zamyslet se nad naší spotřebou. Načerpejte v dnešní době omezení řady služeb inspiraci z filmů online pro taková řešení, která co nejméně závisejí na jednorázových výrobcích a obalech. Filmaři z celého světa na EKOFILM přihlásili snímky s podnětnými myšlenkami a tipy, jak naši spotřebu posunout udržitelným směrem, a oni i vy, naše festivalové publikum, si zasloužíte, abychom filmy i ve složité době promítli,“ shrnuje aktuální situace ministr životního prostředí Richard Brabec.

Jak bude promítání online probíhat? Všechny filmy, u kterých produkce svolily k online streamování, najdete přímo na stránkách jednotlivých snímků. Zjednodušeně řečeno, tam, kde si dnes v profilech filmů pouštíte trailery, budou od 4. do 7. prosince celé filmy. Je jen na vás, kdy jestli si film pustíte v pátek ke snídani, v sobotu ke zpříjemnění večera nebo až v pondělí při obědové pauze.

Jsme moc rádi, že vám filmové zpracování palčivé otázky, zda Je spotřeba potřeba? můžeme i bez otevřených kinosálů nabídnout.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieEKOLOGIE
ZdrojEKOFILM
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace