- Reklama -spot_img

EKOMPILACE – projekt na podporu třídění odpadu a mladých regionálních kapel.

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

4. ročník hudebního projektu Ekompilace na podporu třídění odpadu začíná 28. Srpna

Ekompilace_rybicky48

Oblíbený hudební projekt Ekompilace  probíhá již čtvrtým rokem, tentokrát se bude CD Ekompilace křtít v šesti městech po celé ČR. Letos si na pomoc přizval jako headlinera skupinu Rybičky 48 a pro návštěvníky opět přichystal jedinečný dárek. Nejenže na všech šest koncertních křtů bude vstup zdarma, ale každý návštěvník si navíc domů odnese nové CD Ekompilace 2015. Na tomto disku najde nejen šestnáct skladeb od osmi vybraných mladých kapel, ale jako bonus také aktuální rádiový hit od Rybiček 48 s názvem Léto. „Hitovka Léto byla vytvořená letní Ekompilaci na míru, fanoušci si díky CD budou moc tuhle pecku poslechnout kdykoliv budou chtít.“ komentuje bonusovou skladbu Kuba Ryba, frontman Rybiček.

Ekompilace není jen koncertním turné, vedle hudebních koncertů a edukaci o třídění odpadu přináší ještě vítanou podporu mladým kapelám, kterým umožňuje nahrát jejich autorské skladby v profesionálních podmínkách hudebního studia Franz Kavkaz. Vybranými kapelami pro letošní rok jsou Five O‘ clock Tea, Smrtislav, Isua, Outsider, Cate, Lucky Losers,  4ever a Čardáš Klaunů. Díky tomu se můžete těšit na žánrově velice pestrou kompilaci skladeb, kde nebudou chybět ani jemnější tóny.

Letos se koncertní šňůra Ekompilace rozjede 28. srpna ve Vsetíně, o den později se přesune do Rokycan a v následujících dvou víkendech si ji budou moci návštěvníci užít v Mělníku, Jičíně, Jindřichově Hradci a Humpolci. Vždy od třetí hodiny odpolední do jedenácté večer vás bude jednotlivými křty provázet moderátorka Tereza Tobiášová. „Zveme všechny lidi nejen na pomoc s propagací třídění odpadu, ale také na pestrý kulturní zážitek, který vám přiváží portál Samosebou.cz přímo do vašeho města“ zve Mirek Ruml ze Samosebou.cz a odkazuje na aktuální informace o všech koncertech na facebookovém profilu Ekompilace www.facebook.com/ekompilace
www.ekompilace.cz

Tisková zpráva: ekompilace.cz

 

 

var sklikData = { elm: „sklikReklama_57679“, zoneId: „57679“, w: 728, h: 90 };

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace