- Reklama -spot_img

Zprávy ze světa ekologie a životního prostředí musí být šířeny

Aktuálně

Sandra Franerová
Sandra Franerová
Jsem žena mnoha tváří, mám to i ve znamení – Blíženec. Dělám jen věci, které mě baví a mají smysl, protože mám pocit, že život je třeba užít a ne prožít. Velmi se věnuji svým dětem, rodině, ale miluji i práci rukou. U tvorby a malování si moje hlava odpočine a já tak naberu sílu na další psaní pro své čtenáře. Kdysi jsem začínala psát jen jako formu přivýdělku k mateřské, dnes se tomu věnuji naplno a musím říci, že práce mě moc baví. Pravidelně píši pro několik magazínů, kde vystupuji pod svým jménem, ale mám i zakázky, kde pomáhám lidem s jejich byznysem. Miluji přírodu, zvířata, zajímám se o ekologii, protože je potřeba se neustále vzdělávat a předávat tyto informace lidem. Učím své děti jak se mají chovat k životnímu prostředí. Je totiž velmi důležité zachovat ten krásný svět i pro další generace.

Zprávy, informace, objektivita, názory z různých úhlů, dopady, odpady a nové poznatky je důležité společnosti předávat. Pokud byste si pustili na celý den televizi, uslyšíte jen zlomek toho, co se děje kolem vás, a ještě byste to dostávali opakovaně v pravidelných hodinových dávkách. Navíc se spíše zabývají politickými tématy, událostmi z kriminalistiky a sportovními okamžiky. Kde však jsou mnohem významnější a důležitější témata související s naším životem?

Otázky zabývající se životním prostředím, ekologií, recyklací, upcyklací, jiným stylem podnikání, odlišným způsobem bytí a dalšími tématy, která přímo či nepřímo ovlivňují kvalitu života našeho i budoucích generací. Většinou si je musíte sami dohledat na internetu a z více zdrojů si udělat ucelený obrázek o tom, zda je to dobré nebo špatné. Všechny tyto palčivé otázky, problémy a radosti jsou i prezentovány v ucelených článcích na inODPADY.cz

Zveřejnění článku

Na naše webové stránky může přispívat každý bez ohledu na to, zda jde o podnikatele, textaře na volné noze nebo o spolek či nějaké hnutí. Pokud je váš názor objektivní, text má tzv. hlavu a patu, je smysluplný a podložený informacemi, rádi jej publikujeme.

Pokud tedy i vy máte na tyto témata co říci, nebojte se nás oslovit. Třeba zjistíme, že jsme na jedné vlně a vyrazíme do boje všem, kteří ničí životní prostředí. Vždyť to je to nejcennější, co na světě je. Dnes je trend žít ekologicky a mnoho velkých společností a firem se připojuje a využívá netradiční technologie či materiály. Je tedy velká škoda o tom neinformovat co nejvíce lidí.

  • Pokud jste fanouškem třeba nějaké oděvní značky, která upcykluje staré oblečení nebo znáte drobného podnikatele, který jde proti proudu, určitě nás informujte.

  • Můžete publikovat vlastní texty nebo je necháte vyhotovit nás. Postačí nám dodat všechny informace.

  • Víte, že se udála velká ekologická katastrofa a ve zprávách se o ní ani nezmínili?

  • Máte nějaký inovativní nápad na další možnosti recyklace, sami něco vyrábíte a chcete se o to podělit?

Není nic jednoduššího než si přečíst veškerá pravidla a rozhodnout se. Přidáte se k nám? Tak jako nemáme žádná větší omezení co do počtu článků, tak ani nenabízíme žádný velký honorář.

Vše děláme s láskou k naší planetě a k lidem.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieODPADY
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace