- Reklama -spot_img

Vyšší míru recyklace lze dosáhnout pouze kvalitním tříděním

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Plastics Europe Recyclers slavila své 20. narozeniny při výročním zasedání, které se konalo ve dnech 16. a 17. června v Cascais v Portugalsku. Na této události se sešlo více jak 150 účastníků z celé Evropy, kteří debatovali o zlepšení třídění plastových odpadů.

Helmut Maurer z Generálního ředitelství pro životní prostředí EU ve svém programovém projevu zdůraznil význam přechodu na cirkulární ekonomiku.

V průběhu konference byl vydán strategický dokument, který klade důraz na environmentální výhody recyklace plastů jako jedno z možných řešení efektivního nakládání s odpady.

Celý článek zde

Autor: Milan Karmazín

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace