- Reklama -spot_img

Utěrka z přírodních materiálů s ohledem na udržitelnost a životní prostředí.

Tork uvádí na trh utěrku z přírodních materiálů, díky které firmy splní své cíle v oblasti udržitelnosti bez dopadů na výkonnost

Aktuálně

Petra Hanzlová
Svou kariéru odstartovala jako redaktorka zpravodajství v brněnských redakcích MF DNES a redaktorka brněnského deníku Rovnost. Pracovala také jako editorka a následně nastoupila na mateřskou dovolenou. Kromě přebalování a krmení se věnovala psaní pro Moravské hospodářství, agenturu Best One nebo Mendelovu univerzitu. Později pracovala jako PR manažerka v komunikační agentuře, v březnu 2020 se připojila k týmu Lesensky.cz. Když zrovna nemusí krotit dvě hyperaktivní dcery, ráda chodí do přírody, leze na bouldery nebo si užívá posezení u vína.

Tork®, značka společnosti Essity, rozšiřuje svoji nabídku průmyslových čisticích prostředků o nové produkty a jejich balení, nejnověji jde o novou Tork Heavy-Duty Biobased čisticí utěrku z přírodních materiálů. Nová utěrka je z 99 % vyrobena z přírodních vláken, na rostlinné bázi a s ohledem na udržitelnost. Má také certifikát OK Biobased od TÜV Austria. I díky vylepšením napříč celým sortimentem se Tork snaží pomoci firmám k zlepšení výkonosti i udržitelnosti.

Zákazníci požadují produkty, které jim pomohou dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti a zároveň zvýší produktivitu. Díky produktům, jako je nová Tork Heavy-Duty Biobased čisticí utěrka, mohou společnosti těžit z vylepšených vlastností, jako je absorpce, trvanlivost, kvalita vláken a spotřeba čisticích prostředků, při současném snížení dopadu na životní prostředí.

Tork provádí nová vylepšení napříč svým sortimentem i pomocí nových a vylepšených obalů. Obaly Tork nyní obsahují 30 % recyklovaných plastů (čímž pomáhají snížit spotřebu panenského plastu) a 100 % vláken z recyklovaného kartonu.

Uhlíková stopa Tork exelCLEAN® utěrek se za poslední dekádu snížila o 28 %*.

Kromě vylepšení v oblasti udržitelnosti Tork přichází také s efektivnějším způsobem vydávání utěrek. Čisticí utěrky od Torku jsou nově složené tak, aby se jednodušeji a rychleji odebíraly. Dávkování po jednom kuse znamená, že zákazníci si odeberou jen tolik, kolik potřebují, což pomáhá snížit množství odpadu.

Udržitelnost se stává důležitým faktorem při rozhodování zákazníků. Naše produkty a balení jsou navrženy pro maximální výkon s důrazem na udržitelnost při zachování kvalitativních standardů.

Více se dozvíte na tomto odkazu.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieRECYKLACE
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Prosím zadejte svůj komentář!
Prosím zde zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace