Jsou místa, kam si chodíte odpočinout. Místa, kam se chodíte bavit.  Potom jsou místa, kam přijdete, abyste už nikdy nevyšli stejní. Jedním z takových míst jsou tzv. WAKE-UP CALLS prezentace a workshopy. Ty řadu let vedu, a to nejen pod hlavičkou LOGISTICKÉ AKADEMIE.

Za dobu spolupráce se serverem inODPADY.cz byly všechny workshopy v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě vždy zaplněné. Nedávalo tedy smysl zde nabízet volnou kapacitu. Vše se ovšem změnilo a aktuálně je ve dvou zářijových workshopech ještě několik míst volných.

WORKSHOP PREVENCE VZNIKU ODPADU A PLÝTVÁNÍ

ˇˇ Rád bych Vás touto cestou na jeden z nich pozval ˇˇ

První workshop se koná 3.9.2019 v Ostravě se jmenuje UDRŽITELNOST V LOGISTICE. UDRŽITELNÁ LOGISTIKA NEPLÝTVÁ  a do naplnění zbývá už jen 5 volných míst. Případní zájemci se musí přihlásit do středy 28.8.2019 a provést úhradu co nejdříve. Nemusíte být logistikem, abyste si odnesli slova, myšlenky a nástroje, které, jak mi sdělují absolventi, změnili jejich pohled nejen na svět kolem nich, ale i na je samotné. To je dobře.

O to příjemnější je fakt, že mnohé firmy do workshopu zasílají další a další pracovníky. Onu nakažlivost jinakostí a udržitelností nechali prorůst do samotného podhoubí svých společností a firem. Také svých organizací i sebe samých.

Druhý workshop je náročnější, a proto na téma, kterému je věnován nestačí jeden den, ale jsou třeba dny dva. Bude se konat o 14 dní později a místem konání je Zlatá Loď, neboli Brno.

Ve dnech 18-19.9.2019 zde proběhne workshop nazvaný INOVACE V LOGISTICE ani on není zaměřen jen a pouze na logistiky. Lidé z výroby, nákupu, disponenti, ředitelé i majitelé firem nachází v myšlenkách a názorných příkladech inovací možnost dalšího růstu. To v jeho zdravé a nezkažené podobě.

Dva dny, v nichž se pracuje tak intenzivní kreativitou, představivostí a praktickými ukázkami. Účastníci mají šanci z nich čerpat ještě řadu měsíců po absolvování kurzu.

To, co uvádím výše nejsou slova samochvály. Té jsem jistě dalek. Jedná se o slova hodnotících formulářů, která vyplňují sami účastníci. Vždy bezprostředně po konání akce. Následně pak s většinou zůstávám v kontaktu a pomáhám, je-li to třeba v aplikaci konkrétních myšlenek, představ a projektů. Tak v jejich práci a na jejich pracovišti, či ve firmě.

Kdo jsem víte z mých příspěvků.

Nemám důvod Vám nic tajit a schraňovat své know-how, jen proto, že jsem jej vymyslel právě já. Naopak mým cílem je sdílet, a to v maximálním rozsahu s maximální intenzitou. Zdravou razancí dané mou energií, kterou sbírám na cestě budování světa bez odpadů a plýtvání.

Nezvu Vás na své diplomy z renomovaných univerzit. Nezvu Vás na své politické funkce a ani na to, že uvidíte naživo dalšího miliardáře, či celebritu. Nabídnout mohu jen jediné, inspirativní setkání s obyčejným člověkem, který rozhodl změnit svět a dělá to. Každý den, šest let, a to i přesto, že všechny nástroje si musel sám vybudovat.

Nebudu Vám vyprávět pohádky o tom, co by bylo kdyby …

Nebudu Vám slibovat, že když ….

Jen vás vezmu do světa, kde lidská práce má smysl a práce s láskou vytváří výrobky. Jsou vidět výsledky, které jsou milovány, ne proto, že mají punc daný puncovním, či jiným „finančním“ ústavem nebo úřadem. Mají hodnotou kvalitní práce, kterou do ní člověk vložil.

Čtvrtstoletí v logistice, výrobě, obchodu mi dalo dobré základy. Samostatná činnost vykonávaná mimo deštník zaměstnavatele mi umožnila prohlédnout a nechat prohlédnout i ty, kteří si myslí, že sami nic nezmohou.

Na závěr bych jen upřesnil, že částka, kterou platíte se využívá pro další projekty a další workshopy. Stanete se tak dalšími, s nimiž se budu obírat ke světu bez odpadů a plýtvání. Světu, který jako dědictví budeme předávat dál bez toho, abychom se museli stydět.

Děkuji a těším se na Vás.

Komentáře

Nabízíme prostor pro různé názory a komentáře. Náš prostor je určen všem k otevřené diskuzi. Publikované texty nebo příspěvky nejsou názorem inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.

Napsat komentář