- Reklama -spot_img

Poslední volná místa na workshopy PREVENCE VZNIKU ODPADU A PLÝTVÁNÍ

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

Jsou místa, kam si chodíte odpočinout. Místa, kam se chodíte bavit.  Potom jsou místa, kam přijdete, abyste už nikdy nevyšli stejní. Jedním z takových míst jsou tzv. WAKE-UP CALLS prezentace a workshopy. Ty řadu let vedu, a to nejen pod hlavičkou LOGISTICKÉ AKADEMIE.

Za dobu spolupráce se serverem inODPADY.cz byly všechny workshopy v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě vždy zaplněné. Nedávalo tedy smysl zde nabízet volnou kapacitu. Vše se ovšem změnilo a aktuálně je ve dvou zářijových workshopech ještě několik míst volných.

WORKSHOP PREVENCE VZNIKU ODPADU A PLÝTVÁNÍ

ˇˇ Rád bych Vás touto cestou na jeden z nich pozval ˇˇ

První workshop se koná 3.9.2019 v Ostravě se jmenuje UDRŽITELNOST V LOGISTICE. UDRŽITELNÁ LOGISTIKA NEPLÝTVÁ  a do naplnění zbývá už jen 5 volných míst. Případní zájemci se musí přihlásit do středy 28.8.2019 a provést úhradu co nejdříve. Nemusíte být logistikem, abyste si odnesli slova, myšlenky a nástroje, které, jak mi sdělují absolventi, změnili jejich pohled nejen na svět kolem nich, ale i na je samotné. To je dobře.

O to příjemnější je fakt, že mnohé firmy do workshopu zasílají další a další pracovníky. Onu nakažlivost jinakostí a udržitelností nechali prorůst do samotného podhoubí svých společností a firem. Také svých organizací i sebe samých.

Druhý workshop je náročnější, a proto na téma, kterému je věnován nestačí jeden den, ale jsou třeba dny dva. Bude se konat o 14 dní později a místem konání je Zlatá Loď, neboli Brno.

Ve dnech 18-19.9.2019 zde proběhne workshop nazvaný INOVACE V LOGISTICE ani on není zaměřen jen a pouze na logistiky. Lidé z výroby, nákupu, disponenti, ředitelé i majitelé firem nachází v myšlenkách a názorných příkladech inovací možnost dalšího růstu. To v jeho zdravé a nezkažené podobě.

Dva dny, v nichž se pracuje tak intenzivní kreativitou, představivostí a praktickými ukázkami. Účastníci mají šanci z nich čerpat ještě řadu měsíců po absolvování kurzu.

To, co uvádím výše nejsou slova samochvály. Té jsem jistě dalek. Jedná se o slova hodnotících formulářů, která vyplňují sami účastníci. Vždy bezprostředně po konání akce. Následně pak s většinou zůstávám v kontaktu a pomáhám, je-li to třeba v aplikaci konkrétních myšlenek, představ a projektů. Tak v jejich práci a na jejich pracovišti, či ve firmě.

Kdo jsem víte z mých příspěvků.

Nemám důvod Vám nic tajit a schraňovat své know-how, jen proto, že jsem jej vymyslel právě já. Naopak mým cílem je sdílet, a to v maximálním rozsahu s maximální intenzitou. Zdravou razancí dané mou energií, kterou sbírám na cestě budování světa bez odpadů a plýtvání.

Nezvu Vás na své diplomy z renomovaných univerzit. Nezvu Vás na své politické funkce a ani na to, že uvidíte naživo dalšího miliardáře, či celebritu. Nabídnout mohu jen jediné, inspirativní setkání s obyčejným člověkem, který rozhodl změnit svět a dělá to. Každý den, šest let, a to i přesto, že všechny nástroje si musel sám vybudovat.

Nebudu Vám vyprávět pohádky o tom, co by bylo kdyby …

Nebudu Vám slibovat, že když ….

Jen vás vezmu do světa, kde lidská práce má smysl a práce s láskou vytváří výrobky. Jsou vidět výsledky, které jsou milovány, ne proto, že mají punc daný puncovním, či jiným „finančním“ ústavem nebo úřadem. Mají hodnotou kvalitní práce, kterou do ní člověk vložil.

Čtvrtstoletí v logistice, výrobě, obchodu mi dalo dobré základy. Samostatná činnost vykonávaná mimo deštník zaměstnavatele mi umožnila prohlédnout a nechat prohlédnout i ty, kteří si myslí, že sami nic nezmohou.

Na závěr bych jen upřesnil, že částka, kterou platíte se využívá pro další projekty a další workshopy. Stanete se tak dalšími, s nimiž se budu obírat ke světu bez odpadů a plýtvání. Světu, který jako dědictví budeme předávat dál bez toho, abychom se museli stydět.

Děkuji a těším se na Vás.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace