- Reklama -spot_img

POLYMEROVÁ DEZINFEKCE

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

POLYMEROVÁ DEZINFEKCE

V rámci projektů prevence šíření COVID-19 se na mne obrací mnoho společností se zájmem o spolupráci. Nejsem vybíravý, ale vím, že je velmi důležité správně volit partnery i produkty, protože nejen v době krize, ale právě v ní, je penetrace podvodných nabídek jednou z největších.

Mnoho z firem i jednotlivců nabízí pomoc, která pomocí není, jak jsem rozebral již v minulém článku, a proto bych se rád nyní věnoval té, která pomocí je a zdaleka to není pomoc za každou cenu.

Budu hovořit o tzv. POLYMEROVÉ DESINFEKCI, která se nanáší sprejem

Nehovořím o technologii suchá mlhy, ale o standardních rozprašovačích, včetně domácích, které má většina domácností k dispozici a jdou případně snadno zakoupit.

V čem je polymerová dezinfekce unikátní?

Je to právě ve vlastnosti, která se nazývá polymerizace, při ní se, zjednodušeně řečeno, vytváří řetězce prostorově spojených makromolekul. Ty pak umožňují, nejen pokrývat celé povrchy na které jsou nanášeny, ale jsou i podstatně odolnější, než kdyby zůstaly samostatně.

I proto je prověřená ochrana povrchů až 21 dní, a to je klíčové

Není to ochrana „neprůstřelná“, protože ji mohu narušit vodou, či silným otěrem, ale je mnohonásobně odolnější než běžné desinfekce, včetně té, na základě alkoholu, která se navíc odpařuje do prostoru a vyprchává poměrně rychle.

Polymerová dezinfekce, se kterou jsem měl možnost se setkat já sám, je navíc vyráběna v tuzemsku a je tedy dostupná, a to nejen cenově, ale i fyzicky. Navíc reference z jejího využití nejsou vůbec zanedbatelné.

Pražské letiště, Černínský palác. IKEM, PEPSI COLA, HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN, PEKÁRNY, ŠKOLY, ŠKOLKY a další, včetně mnoha firemních ukazují, že funguje

Protože nikdy nedoporučují nic, co nevyzkouším na vlastní kůži, výjimku jsem neudělal ani v tomto případě. Dezinfekci jsem nejen nanesl na plochy, kterých se často dotýkám, a to nejen v Pracovně a doma, ale i ve svém automobilu, ale vyzkoušel jsem i nemá-li negativní účinky na kůži, či nezanechává-li viditelné stopy na oknech.

Všechny testy byly pozitivní ve smyslu spokojenosti

Navíc, dezinfekce není cítit, jako například některé z agresivních přípravků, proto se nebojím ji používat i tam, kde je velký výskyt osob.

Jsem rád, nejenom, že množství servisních zásahů společností, které polymerovou dezinfekci používají přibývá, ale i to, že se mi podařilo výrobce přemluvit, aby uvolnil dostupnost této dezinfekce i pro koncové uživatele, a to jak fyzické osoby, tak i například firmy a společnosti, které si nástřik mohou provést sami a ušetřit tak náklady spojené se službou, která se nabízí.

Od poloviny měsíce dubna je tedy dostupná, a to na stránkách, které sám provozuji, ale navíc se díky nárůstu prodejů podařilo snížit cenu největších, konkrétně 20 litrových balení a aby toho nebylo málo, rozhodl se výrobce v ceně nenabízet jen samotnou dezinfekci, ale i 1,5 litrový rozprašovač, který bohatě stačí většině domácností na dezinfekci bytů, domů, či samozřejmě vozidel.

Právě poslední zmiňovaný segment, tedy dezinfekci vozidel, právě nyní zpracováváme společně v projektu DESINCAR, kde chceme nabídnout nejen řidičům a uživatelům vozidel, aby interiéry svých dopravních prostředků chránili, ale nabízíme tuto možnost i servisům, autobazarům a dalším partnerům, jimž klienti svěřují svá vozidla a rádi by je dostali zpět nejen bez poruch, ale i bez infekce.

Věřím, že se nám podaří náš projekt dále rozšířit a těším se na naše další setkání

VE ZDRAVÍ

P.S. na závěr perličku Ve velkém, 20l balení je cena na litr shodná s většinou základních anti-covid dezinfekcemi, a to i přesto, že vydrží na povrchu 20x déle. Je však samozřejmě na každém, za co bude utrácet své prostředky.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace