- Reklama -spot_img

Odpadový koš je jediným místem, kde se bohatí rádi schází s chudými.

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

Kdo si hraje nezlobí, říká se v tuzemsku již dlouho. Je zajímavé, že už nikdo neřekl, že Kdo zlobí si také hraje rád. Dnešní příspěvek je podložen dvěma tématy. Prvním je výsledek kontroly na ministerstvu financí a druhým billboard na dohled od plzeňského obchodního centra PLAZA.

Ve skutečnosti si však nyní uvědomuji, že inspirace jsou tři. Tou třetí je úplně první článek mého vlastního blogu. Článek publikovaný 14.9.2014. Ano čtete skutečně dobře. Je to už nějaký ten pátek. přesto si zkuste tento článek přečíst po tom, co dočtete ten dnešní.
První článek vyšel na serveru rodiny SEZNAM.CZ interpretuje výsledek kontroly NEJVYŠŠÍHO KONTROLNÍHO ÚŘADU (NKÚ). Na základě výzkumu, šetření a zjištění konstatoval, že státem investované prostředky do dle mého jediné a to skutečně z globálního hlediska JEDINÉ HAZARDNÍ HRY SPONZOROVANÉ STÁTEM, byly a jsou vyhozenými prostředky.

Kmotra této hry, často se kryjící pod jménem VLÁDA, celou dobu s úsměvem lže.
Proč by to nedělala. Platy NKU „podepisuje“ ona a její nadřízený. Druhým impulzem byl billboard, který jsem míjel na jedné z mých cest. Je také podporovaný státem

Nebo není?

Stačí se podívat na slova pod samotným billboardem. Co vlastně znamenají?
V praxi nic. Mají funkci oznamovací a tím jejich funkčnost končí.

Ministryně Financí se průběžně během své politické kariéry chlubí tím, jak se jí daří snižovat počet heren. Hází kolem sebe čísly a bombastickými procenty a užívá si potlesku.
Možná by bylo dobré někdy vylézt z teplých lavic, židlí a sedaček a vydat se do ulic.

Herny zmizely, ale objevila se CASINA. Nová, Moderní, Světová, Čistá, Zakouřená, plná bohatství. To bohatství v nich je, jen ne pro ty, kdo si ho tam chodí získat. CASINO je forma odpadkového koše ve smyslu principů, které jsem popisoval nedávno.

Odpadový koš je jediným místem, kde se bohatí rádi schází s chudými.

Každý tam míří s jiným cílem. Ti bohatí si tam chodí peníze vybírat, ti chudí je tam neustále vkládají. A jste-li teď zmateni, klikněte nyní na link v úvodu, možná Vám Vaše dotazy zodpoví.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace