Mám planetu a je má vlastní. Dostal jsem ji darem. Myslím, že něčím podobným se nemohou pochlubit ani ti z nejvyšších příček žebříčku FORBES. Mám planetu, ač to zní neuvěřitelně, je to skutečně tak. Když jsem si ji odvážel domů, sotva se mi vešla do auta.  Teď je se mnou v mé pracovně a hledí, jak píši tyto řádky.

Není dokonalá a v tom je dokonalá…

Není nejkrásnější, je nejkrásnější…

Její kontinenty jako by vypadly z oka těm, po kterých chodí mé nohy.

Byla zrozena z chuti tvořit…

Byla zrozena z cílem ukázat, že věci lze dělat i jinak… A povedlo se.

Věřím, že osloví mnohem více lidí, než autor čekal a možná, že bude i základem další produktové řady o které nikdy nikdo nepřemýšlel.

Když jsem ji přivezl do pracovny, dveře musely být dokořán, aby prošla dovnitř. Jakmile zde už byla, bylo jasné, že není cesta ven. Došlo ke svaru na pevno.

Poslední TedXPrague 2019 konaný na přelomu října a listopadu měl jako téma SVÁR NEBO SVAR, tak uvidíme, jaké bude to další. Možná, že organizátor mne osloví, zda-li bych do diskuze nepřidal i své slovo, stejně jako například organizátor PECHA KUCHA a dalších akcí. Budu rád a budu-li mít čas, rád pozvání přijmu, protože mám co říci.

Sděluji slova boříce světy představ a slova stavíce světy života. Namísto snů, plním cíle a tím prvním pro splnění každého snu je se probudit. O to se snažím.

Dnes mě například potěšil jeden šedesátník. Cizinec, který pročítaje mé texty se se mnou spojil a poděkoval mi za to, že jsem mu pomohl si uvědomit, že plýtvání má tolik podob a obzvláště prý sociální odpad na něho dopadl nejvýrazněji. Uvědomil si, kam ho s ohledem na jeho věk společnost zařadila.

Není a nebude odpadem ten, kdo se jím nebude chtít stát. Jsou i tací mezi námi a nechodí jen v děravých botách a odřených kalhotách a nežebrají o cigaretu či dvacku na autobus. Často jsou oblečení ve značkovém oblečení a na vizitce mají tituly státní správy, sedíce na židlích parlamentů, sněmoven, zámků a hradů.

Kdo z Vás má planetu?

Měl bych se ptát na sociálních sítích ukazujíce na svou výjimečnost. Na místo toho dovolím se zeptat…

KDO Z VÁS CHCE PLANETU?

A pokusím se zajistit, aby se na každého dostalo. Není zdarma, to vám však nebude vadit, protože BUDETE MÍT VLASTNÍ PLANETU. Rádi zaplatíte cenu, která bude stanovena.

Byla-li by totiž zdarma, její cena by byla nulová, nebylo by hrdosti, jen dalšího krámu, o který byste zakopávali, kdybyste si ji vůbec sestavili.

Mám svou planetu a již první požadavek, kam ji mám vzít s sebou. Bude to na jednu konferenci. Konferenci NERDŮ.

Lístek lze objednat online ZDE

Tak nezapomeňte se stavit, rád Vás seznámím.

Facebook komentáře

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu. Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář