- Reklama -spot_img

Nejúčinnější zařízení pro spalování odpadu a výrobu energie na světě.

Aktuálně

Milan Karmazín
Milan Karmazín
Recyklace je proces úpravy odpadu, nikoliv náboženství nebo brand populismu. Recyklace je hlavně business a konkurenceschopný podnik, jako drtivá většina komerčních recyklačních center po celém světě.

Zařízení na zpracování a využití odpadu, známé také jako Amager Bakke, bude podle informací nejúčinnějším zařízením pro spalování a výrobu energie na světě. Celá dostavba ještě probíhá, ale už je znám termín, kdy bude kompletní a provozuschopná.

Podle hlavních zástupců celého projektu se předpokládá, že první zkušební provoz bude spuštěn během léta příštího roku. Je to až k neuvěření, ale bude to skvost mezi spalovnami odpadu, jestli tak můžeme říci. Střecha zařízení bude mít například umělou sjezdovku, nebo nejvyšší umělou lezeckou stěnu na světě. Rozlehlé okolí bude rekreační oblastí s vodními sporty, fotbalovými hřišti a dokonce i motokárová dráha.

Další informace o této velkolepé stavbě lze přečíst zde.

 

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace