- Reklama -spot_img

Nábytek vytvořený z klasických popelnic…

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Většina lidí touží po originálním a nápaditém interiéru, který by ale na hosty působil nenuceně a pohodově. Skvělými kousky do takových bytů je nábytek vytvořený z klasických kovových popelnic, který byl letos k vidění na akci s názvem Design Shaker. Nechte se inspirovat těmito nevšedními kousky.

Popelnice na ikonické designové kousky na jarních veletrzích věnovaných bydlení proměnil designér Jan Vopálka. Z popelnic pod jeho rukama vznikají taburety, toaletní a konferenční stolky, židle aj.

Designérovi se daří vyzdvihovat krásu starých popelnic, na jejichž pěkné tvary by byla škoda zapomenout.

Z popelnic vznikla dokonce i stylová pípa.

Z popelnic vznikla dokonce i stylová pípa.

FOTO: Novinky

Tyto kousky se nejlépe hodí do industriálně zařízených prostorů a obecně také do loftů a interiérů zařízených v lehce brutalistním stylu.

Dobře budou vypadat v kombinaci s obnaženým cihlovím, konstrukčními prvky, surovým betonem a ocelí.

Některé odpadkové koše vycházejí z ikonických tvarů, které zajistí nadčasovost designu.

Některé odpadkové koše vycházejí z ikonických tvarů, které zajistí nadčasovost designu.

FOTO: Ikea, Aero Designs

Nebojte se vytvořit z popelnic a odpadkových košů výrazné interiérové kousky. Sluší jim svítivé zářivé barvy typu banánově žlutá nebo pomerančově oranžová.

Takové prvky zapadnou i do interiérů ve stylu pop-artu, ke kterým patří kousky typické pro západní konzumní styl života.

Zaujmou i kousky vycházejícíc z designu zdobných francouzských popelnic.

Zaujmou i koše vycházející z designu zdobných francouzských popelnic.

FOTO: The French Bedroom

Nebojte se v interiéru užít i obyčejné klasické kovové popelnice a po vzoru designérské kolekce z nich díky sedáku vytvořte třeba stylovou stoličku.

Popelnice se hodí i do pokojů mladších generací, kde poslouží jako úložný prostor třeba na nepoužívané hračky.

K sehnání jsou i kousky, které v interiéru mohou vyznít jako originální solitér.

K sehnání jsou i kousky vycházející z tvarů typických českých nebo starých anglických popelnic, které v interiéru mohou vyznít jako originální solitér.

FOTO: Meva-tec, Butlers

Industriální interiéry, ve kterých mohou hrát prim právě klasické popelnice, jsou letos hodně v kurzu. Skvěle v nich vypadají i polštáře, stojany a deky inspirované sloupy vysokého napětí. Více zde

Autor: Novinky.cz

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace