- Reklama -spot_img

Letošní rok je ideální začít slavit Vánoce udržitelně.

Aktuálně

Linda Kratochvílová
Linda Kratochvílováhttps://newsman.cz/
Nabízíme profesionální zpracování odborných článků se zpětnými odkazy v našem tematickém magazínu. Kvalitně zpracovaný článek je efektivním nástrojem k prezentaci vašeho nového nebo zaběhnutého projektu, produktu nebo služby.

Jsi ekologický kupec, samostatný kutil nebo minimalista? Více se dozvíš ve webináři o udržitelnosti a Vánocích. Po náročném roce v pandemii touží většina lidí po návratu normálního způsobu života. Po možnosti se vídat, chodit do školy, zajít si s kolegy na oběd, s přáteli na pivo. Byla by škoda tyto prazákladní lidské touhy proměnit v nákupní šílenství a komerční Vánoce. Letos je naopak ideální rok začít slavit Vánoce udržitelně. Pusť si záznam webináře a dozvíš se, jak na to.

Pozvání do webinářového cyklu přijala Halina Holá z Toulcova dvora a Petr Ledvina z Ekologického institutu Veronica. Petr Ledvina pracuje v ekologické poradně a věnuje se tématům ekologicky šetrného provozu domácností, úspory energií a environmentálně šetrnému provozu institucí. Halina Holá pracuje v Infocentrum a již čtvrtým rokem píše každý čtvrtek eko tipy, které mají široké veřejnosti přiblížit životnímu prostředí prospěšný způsob života.

Snímek z prezetace přednášející Haliny Holé.

Chceš mít nejnovější informace o plánovaných webinářích? Sleduj sekci události na našem facebookovém profilu.

Autor: Michaela Nedvedova

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieEKOLOGIE
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace