- Reklama -spot_img

Konference recyklace plastů

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Plastics Recycling Show (PRS) 2015

PRS 2015  bude zahrnovat celoevropskou výstavu a konferenci speciálně zaměřenou na recyklaci plastových odpadů a jeho průmysl. Tato událost bude sdružovat významné subjekty z plastikářského odvětví zabývající se zpracováním a recyklací.

Cílem této konference je nalézt obchodní příležitosti a nové poznatky v oboru recyklace a využití plastových odpadů.

Tato akce se bude konat v Tour & Taxis  v období 25. a 26. listopadu v Bruselu. Brusel je srdcem právních předpisů EU, které se týkají i recyklace a využívání odpadů.

V posledních letech recyklační průmysl v oblasti plastů pokulhával a má relativně nízký profil využití, více než 50% plastového odpadu vyprodukovaného v Evropě  se ukládá na skládku. Cílem PRS 2015 je tuto situaci změnit a dát signál ke změně v recyklačním průmyslu.

Podrobné informace k  Plastics Recycling Show (PRS) 2015 naleznete zde

Zdroj: prseventeurope.com

var sklikData = { elm: „sklikReklama_55180“, zoneId: „55180“, w: 728, h: 90 };

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace