- Reklama -spot_img

Green Swap v Reuse centru Ostrava

V pátek 12. listopadu 2021 se v Reuse centru Ostrava budou vyměňovat rostliny. Přijďte!

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

V pátek 12. 11. od 14 do 18 hodin pořádá Reuse centrum Ostrava historicky první swap, tedy akci, na které si můžete něco vyměňovat. Tentokrát to bude GREEN SWAP aneb VÝMĚNA ROSTLIN.

Přineste rostliny, které vám přebývají a vyměňte je za jiné. Může se jednat o rostliny pokojové i venkovní, řízky rostlin k zakořenění, semena, cibulky, ale i sušené byliny nebo přebytky zahradních plodin. Vstupné na akci je 50 korun, které budou připsány na konto veřejné sbírky na zeleň v Ostravě.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieRECYKLACE
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace