- Reklama -spot_img

Ekologický internetový vyhledávač, který sází stromy.

Aktuálně

Linda Kratochvílová
Linda Kratochvílováhttps://newsman.cz/
Nabízíme profesionální zpracování odborných článků se zpětnými odkazy v našem tematickém magazínu. Kvalitně zpracovaný článek je efektivním nástrojem k prezentaci vašeho nového nebo zaběhnutého projektu, produktu nebo služby.

Co je to internetový ekologický vyhledávač Ecosia? Zní to zajímavě, ale čím více tento vyhledávač používáte a hlavně vyhledáváte, tím více pomůžete zasadit stromy. Zajímavý projekt, který chce podpořit výsadbu stromu po celé světě

Jak to tedy všechno funguje?

Znáte to, když vyhledáváte něco na internetu, tak používáte takzvané vyhledávače. Nebudeme jmenovat ty nejznámější, ale zaměříme se právě na ten, který chce být nejvíce ekologický. Každý vyhledávač zobrazuje relevantní výběr vašeho požadavku a samozřejmě se zde zobrazuje i reklama. Přesně tak, reklama je zdroj příjmu, a to co děláte, vyhledáváte přes Ecosiu, tak se vám zobrazují i reklamy. No a tento ekologický vyhledávač využije 80 % vydělaných peněz z reklam na vysazování stromů. Ještě maličkost, musíte vypnout vypnout takzvaný AdBlock.

Kde, že se ty stromy sází?

Dle informací Ecosia, hlavně v Africe nebo Jižní Americe a Indonésii.

A díky lidem, kteří tento projekt podporují a využívají ho, jako vyhledávač se podařilo vysadit, už více jak 50 milionů stromů!

Zdroj: Ecosia

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieEKOLOGIE
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace