- Reklama -spot_img

Česká stopa na klimatickém summitu v New Yorku

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

Nejdražší seriál všech dob snad nenatočila žádná z předních televizních stanic dneška, ani ta v minulosti. Tento seriál uvádí organizace placená z poplatků obyvatel celého světa. Politický sponzoring, na kterém se dohodly vlády celého světa, krátce po konci druhé světové války 24.října 1945.

Tento seriál vysílá ORGANIZACE SPOJENÝCH NÁRODŮ na stanici, která se jmenuje UN-WEB TV

V jednom z nekonečných dílů vysílaných dva dni po klimatické konferenci se rozhodla vystoupit i celebrita české politické scény, soudruh premiér.

O jeho vystoupení se rozhodlo napsat jedno z podporovaných médií, online magazín EKOLIST.CZ

Český premiér začal lží a svou strategii nepřipustit pravdu k mikrofonu držel až do konce svého 22 minut trvajícího projevu, který mu napsal někdo jiný. Četl slovo za slovem, aby nevynechal ani slovíčko a nebyl tak trestán na slíbené odměně.

I těm, kdo nerozumí anglicky doporučuji projev shlédnout. Můžete si všimnout, že v některých částech zvyšuje soudruh premiér svůj hlas, to hovoří o číslech.

Když hovoří o penězích, zvedne hlavu, aby viděl, jak obrovské sumy, které vyslovuje, ohromí publikum. Pan Babiš se obrací na práci Václava Havla, Karla Čapka a ….. tím končí.

Končí možná proto, že hovoří i o tom, že mluví za svou zemi. Jen zapomíná dodat, že než se stal českým premiérem, byl slovenským občanem. Zapomněl také dodat, že k publiku mluví politik obviněný z podvodu. Politik, jehož firmy obchází zákony a vytváří své ANO.

Stejně jako ostatní politici, které jsem slyšel, in on dvacet dva minut času vyplýtval opakováním čísel, slov, zabalených do lží, které se tak dobře poslouchají.

I přesto, že měl ukázat, co dělá Česká republika pro či proti Klimatické Krizi, tak na to asi zapomněl.

Nebo spíše neměl co říci?

Kdybych se nerozhodl napsat článek o české stopě na klimatickém summitu v New Yorku, vypnul bych tento seriál po prvních lžích. Takto jsem ho vyslechl celý. Od Václava Havla až po sametovou revoluci. Vyslechl jsem koncentrované zlo, kde na jeho konci následoval vlažný potlesk z publika.

Teď bude následovat jen chvála vlastního tisku a blahořečení vlastní ANO CÍRKVE.

Bůh promluvil k národům a národy naslouchaly.

Hlavy pomazané, které je vedou, metaly popel a prach na své hlavy, když zjistili, že vyvolený je jen jediný.

Co běží teď?

Nevím, podívejte se sami.

To zda-li je obsah stejně zkreslený jako byl v případě projevu zástupce z České republiky, nevím, co však vím je to, že cizí peníze se utrácejí nejrychleji. To je důvod, proč nekonečné seriály a politika NIKDY NEKONČÍ.

Cena, o které mluvím se neplatí jen penězi, ale i časem a prostorem. Na rozdíl od peněz a prostoru, čas nelze vzít zpět.

Víte to?

Politici na to totiž už dávno zapomněli, stejně jako ti co si mohou dovolit koupit všechno.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace