- Reklama -spot_img

Vyšší level recyklace plastů?

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Jednička v oboru recyklace technologických plastových odpadů přichází s naprostou novinkou na trh, a tím je compoundace technických neplněných plastů pro automobilový, elektro-technický a ostatní zpracovatelský průmysl plastů.

Název „Compoundace“, v České republice velmi málo používaný, vychází z anglického slova „compound“, což znamená „ sloučenina – směs“, neboli míchání materiálů dle požadavků zákazníka. Pro tyto účely míchání se používají nejen speciální dvou-šnekové extrudery, ale hlavně gravimetrické dávkovací stanice jednotlivých složek nebo aditiv. Naše společnost může nejen míchat dva či více různých komponentů do jedné směsi, ale můžeme například parfemovat nebo barvit na přesný odstín téměř jakýkoliv typ plastu.

Celý článek zde

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace