- Reklama -spot_img

Trendy v udržitelném podnikání malých a středních podniků

CzechInvest pokračuje v sérii webinářů, podnikatelé se mohou přihlásit bezplatně

Aktuálně

inODPADY
inODPADY
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.

Chcete snížit množství odpadů ve firmě nebo zjistit, jak je znovu použít?
Zajímají vás udržitelné materiály?

Chcete se dozvědět, jak efektivně komunikovat udržitelnost a vyhnout se greenwashingu?

Poradíme vám, jak na to!

CzechInvest připravil ve spolupráci se  společnostmi CyrklmatériO PragueINCIEN a Butterflies & Hurricanes sérii online workshopů s názvem Trendy v udržitelném podnikání. Tři webináře, které jsou určené pro malé a střední podnikatele, se uskuteční od 20. října do 3. listopadu 2021. Tematicky budou zaměřené na řešení odpadového hospodářství ve firmě pomocí odpadového skenu, udržitelný marketing a textilní průmysl.

Na jednotlivých webinářích zástupci CzechInvestu společně s partnery představí principy udržitelnosti a jejich možnosti uplatnění. Každé setkání zakončí úspěšný příklad z praxe. „Tyto příklady dovedou firmám ukázat reálné možnosti, jak inovovat procesy, výrobky a služby odpovědně, s ohledem na cenu, životní prostředí a celou společnost,“ říká sektorová specialistka CzechInvestu pro oblast EcoTech Petra Balladares.

datum

čas

téma

registrace

20. října 2021

10:00–11:30

Marketing vs. Mattering

ZDE

27. října 2021

10:00–11:30

Textilní průmysl

ZDE

3. listopadu 2021

10:00–11:30

Cirkulární a odpadová analýza podniku

ZDE

Účast na akci je po předchozí registraci zdarma.

Dva dny před konáním akce pošleme všem registrovaným účastníkům odkaz na webinář, na který se v den konání akce přihlásí kliknutím.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieUDRŽITELNOST
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace