- Reklama -spot_img

Recyklované sešity nebo látkové pytlíky ze starého oblečení

Zpomal s námi Vánoce – DIY kreativní projekt

Aktuálně

Linda Kratochvílová
Linda Kratochvílováhttps://newsman.cz/
Nabízíme profesionální zpracování odborných článků se zpětnými odkazy v našem tematickém magazínu. Kvalitně zpracovaný článek je efektivním nástrojem k prezentaci vašeho nového nebo zaběhnutého projektu, produktu nebo služby.

Účastníci se díky projektu mohou učit novým dovednostem, vyrábět praktické věci a sdílet své zkušenosti s ostatními. Minulý rok jsi se s námi mohl/a potkat ve Veletržním paláci v Praze, kde jsme vyráběli voskované ubrousky, recyklované sešity, originální vánoční věnce, látkové pytlíky ze starého oblečení a mnoho dalších.

Odhaduje se, že spotřeba představuje 60% celosvětových emisí skleníkových plynů.

V letošním roce offline událost uskutečnit, bohužel, nemůžeme. Situace nás ale nezaskočila a připravili jsme kreativní zábavu v podobě adventních 4D. A co si pod 4D představit? Prakticky všechno, co byste normálně před Vánoci dělali, ale s námi to bude online a bez konzumu. Společně budeme vyrábět dárky, dekorace, dobroty a dárkové obaly.

Připoj se k facebookové události #zpomalvanoce

První adventní neděli 29. 11. budeme vyrábět vánoční ozdobu z nevyužitého papíru. Druhou adventní neděli 6. 12. se zaměříme na výrobu dárku. Třetí neděli 13. 12. pro vyrobený dárek vytvoříme šetrné dárkové balení. Vše zakončíme čtvrtou adventní neděli 20. 12. „upečením“ veganského vánoční dobroty ve formě raw kuliček.

Každou adventní neděli se můžeš připojit v 16:00 na živý přenos na Facebooku, ve kterém si s námi můžete vyrobit právě jedno z adventních 4D. Budeme si povídat, užívat předvánoční pohody a hlavně tvořit! Více se dozvíš na facebookové události nebo Instagramu.

Zapoj se s námi do #zpomalvanoce i Ty.

Podívej se na video návod, jak vyrobit krásnou vánoční ozdobu z nevyužitého papíru, vyrob ji a hotový výrobek sdílej na sociálních sítích.

Vytvořila Evženie Kobzeva

Podívej se na video návod, jak vyrobit papírovou koláž, kterou můžeš darovat svým blízkým pod stromeček, vyrob ji a hotový výrobek sdílej na sociálních sítích.

https://youtu.be/X6TXPaVT_ag

Vytvořila Evženie Kobzeva

 

Autor: Michaela Nedvedova

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieEKOLOGIE
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace