- Reklama -spot_img

EKOvýzva by měla spojovat všechny, kterým není lhostejný osud planety

Sedm let s EKOvýzvou

Aktuálně

Linda Kratochvílová
Linda Kratochvílováhttps://newsman.cz/
Nabízíme profesionální zpracování odborných článků se zpětnými odkazy v našem tematickém magazínu. Kvalitně zpracovaný článek je efektivním nástrojem k prezentaci vašeho nového nebo zaběhnutého projektu, produktu nebo služby.

Letos je to už po sedmé, co spouštíme EKOvýzvu. Za těch sedm let se toho nejen v EKOvýzvě hodně změnilo. Původní malý projekt, kterého se první rok zúčastnily jen desítky lidí, vyrostl do platformy pro tisíce účastníků a účastnic.

© Bence Jardany

Každý rok se snažíme odstranit mouchy z předešlého ročníku a udělat EKOvýzvu takovou, aby byla pro všechny co nejužitečnějším pomocníkem. Přestože tomu nynější pandemická situace nepřeje a naše životy běží úplně jinak, než jsme si plánovali, rozhodli jsme se v projektu pokračovat a v dubnu opět EKOvýzvu spustit.

EKOvýzva funguje jako komunikační platforma, kde si po zaregistrování vytvoříš profil a po přihlášení můžeš psát příspěvky, přidávat fotografie, komentovat příspěvky ostatním a lajkovat ty, které se ti líbí. Z původní blogovací platformy jsme se za těch pár let posunuli spíše do formy sociální sítě.

Při registraci je možnost zvolit si až tři výzvy a novinkou pro tento rok jsou návrhy úkolů, z nichž si můžeš vybrat ty, které ti přijdou zajímavé a dokonce si můžeš zapsat i tři vlastní. Úkoly se ti zobrazí ve tvém profilu a po jejich splnění si je můžeš odškrtnout.

EKOvýzva by měla spojovat všechny, kterým není lhostejný osud planety. Má motivovat a ukazovat nám, že na to nejsme sami. Rádi bychom přitáhli pozornost co největšího počtu lidí, kteří se chtějí zapojit, proto nám prosím pomoz s propagací a o EKOvýzvě mluv s přáteli, sourozenci, rodiči, spolužáky či kolegy a společně se zapojte a na měsíc si zkuste některé z připravených výzev.

Smyslem EKOvýzvy není vzít si výzvu, kterou již dělám. Jestli jsi například vegan nebo veganka, tak si vyber jinou výzvu, než je bezmasá. Dozvíš se o jiných problematických věcech a tvůj rozhled bude zase o něco větší. Startujeme 1. dubna na ekovyzva.cz. Přijmi svou výzvu a zkus to s námi. Těšíme se na tebe.

Autor: Petr Levý, dobrovolník Greenpeace

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
kategorieEKOLOGIE
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace