- Reklama -spot_img

Čím je chytřejší přístroj, tím hloupější bude uživatel? Taky už se těšíte na DVB T3?

Aktuálně

Michael Rada
Michael Radahttp://industrial-upcycling.cz/
Po 25 lety převážně v korporátním světě a logistice jsem se v roce 2013 osamostatnil a rozhodl se že začnu budovat svět bez odpadů a plýtvání. Protože to nikdo přede mnou v průmyslové sféře nezkusil, neexistovali nástroje ani postupy, tak jsem je vytvořil a v témže roce představil INDUSTRIAL UPCYCLING. O dva roky později se stal tento nástroj základem pro specifikaci obsahu INDUSTRY 5.0. Nehovořím o tom, co by se mělo udělat, udělám to. Tam kde jiní svou cestu končí, tam já ji začínám. Jmenuji se Michael Rada a buduji svět ve kterém chci abyste žili Vy i vaši potomci.

DVB-T2 novodobý strašák a další nástroj konzumu. Ale hlavně nástroj profitu. Je to tak. V září přestaneme vysílat na staré frekvenci, hlásí nám televize. Kdo nebude připraven přijde o všechno, hlásají nám reklamy v televizi, ale i na internetu nebo v tisku.

Chytrá televize je boží zázrak, podobně jako sledovací zařízení nabízené firmou VODAFONE.

Zatímco ten první pomůže naším očím vidět, sluchu slyšet a peněžence plakat. Ten druhý dokáže sledovat svou polohu s přesností 2-3 cm, a to bez ohledu na to, je-li na volném prostranství nebo pod střechou.

Nevěříte?

Zavolejte na linku VODAFONE, nebo zanechte své číslo na jejich stránkách a oni Vám zavolají sami a za své. Tak jsem se dozvěděl o tomto zázraku já sám.

Odmítl ho jako každou lež….

Chytrá televize bude měnit lidi tak, jako to dělají další chytrá zařízení. Mobily, počítače, překladače, auta nebo města. Čím chytřejší přístroj, tím hloupější uživatel.

S chytrou obrazovkou se přeci jen lépe povídá. Po připojení na internet se naplnění zázraky života v podobě nekonečných seriálů, filmů a dokumentů. V televizních archívech, youtube, Instagram, se projeví zrcadlení již existujících přístrojů, jejichž displeje naráz vyrostou do nekapesních velikostí.

Bude středem pozornosti při další návštěvě, kde namísto alba a vyprávění, budeme svůj život sdílet jen na dotek tlačítka. Schází už jen jediné, abychom se sami přenesli na druhou stranu.

Je to už nějaký pátek, kdy byla schválena digitalizace televizního vysílání.

Je to již nějaký pátek, kdy byla schválena digitalizace nové digitalizace.

A nebude dlouho trvat, kdy bude schválena digitalizace nové digitalizace do digitalizace budoucí.

Co však nebude pravděpodobně diskutováno je otázka co se „starými“ funkčními přístroji. Ty které nebudou schopny popadnout nový dech? Co se stovkami tisíc přístrojů velikosti nástěnného obrazu?

Není třeba řešit? Je vyřešeno! Recyklační daň přeci byla zaplacena. Kontejnery na elektrošrot mají věčně otevřená ústa.

Češi na třídění a plnění kontejnerů jsou jednička.

V odpadovém průmyslu řízeném v ČISTÉM SVĚTĚ. Ve světě tak krásném, že jeho krása LED či OLED se dotýká. Ve světě, kde peníze již dávno znamenají život. Ve světě, kde plýtvat se musí a není třeba hledět na nutnost a budoucnost.

Zdroje různých informací zde:

Odborníci na vytrhávání věcí z kontextu jsou médiím vždy připraveni podat tepu doby odpovídající výklad. Vysvětlení, u kterého nikdo nezkoumá souvislosti.

Země bude zelenější, další daně to zařídí.

Peníze, které nasytí kůrovce, stačí jen když přispějete na novou smrt krajiny.

Tak co, už se těšíte na DVB-T3?

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
- Reklama-
- Reklama -

Aktuálně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama-

Recyklace