Domů Recyklace Vytěžíme plastový odpad, který není recyklován a z toho uděláme krásné technologie.

Vytěžíme plastový odpad, který není recyklován a z toho uděláme krásné technologie.

0

Náš první produkt je revoluční bluetooth reproduktor vyrobený z plastového odpadu, který by jinak skončil na skládkách nebo v oceánech.

Parta nadšených lidí z Velké Británie zpracovává odpadní plasty a vytváří z nich nové výrobky.

Na svým internetových stránkách hlásají.

„Pokud má vaše společnost „nerecyklovatelný“ odpad, můžeme ho převzít a udělat z něj něco nového. Ať už se jedná o nový produkt, komponentu pro existující produkt nebo pouze jednorázový výrobek “

Pokud jste například velkým výrobcem nábytku a máte vyprodukováno velké množství flexibilního plastového odpadu, můžete s námi spolupracovat. Budeme hledat nové způsoby využití tohoto odpadu, a dokonce můžeme vytvořit nábytek nebo jiné produkty, které budou opět prodávány ve vašem obchodě!

Hliníkové kompresní formy pro přední panel reproduktoru Gomi

Naším konečným snem je rozšířit náš systém a proces tam, kde je to nejvíce potřeba. Chceme rozšířit tento proces přeměny flexibilního plastového odpadu na produkty, zejména na komunity, které byly ovlivněny špatnými systémy nakládání s odpady po celém světě.

Plastová hmota při procesu zpracování odpadu

Naším snem je mít studio ve všech koutech světa, od Bali až po Havaj, kde můžeme vyrábět výrobky z místního flexibilního plastového odpadu.

Zdroj: gomi.design

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version