Domů Logistika Vyplatí se spíše koupě nebo pronájem mobilní skladovací haly?

Vyplatí se spíše koupě nebo pronájem mobilní skladovací haly?

0

Mobilní skladovací haly, které mají rozebíratelnou konstrukci, jsou stále populárnějším řešením skladovacích prostor napříč odvětvími. Tento typ skladovacích hal vám nabízí maximální variabilitu a třeba jen sezónní využitelnost, záleží jen na vašich preferencích. Navíc se můžete rozhodnout, zda se vám vyplatí si skladovací halu koupit nebo pronajmout.

Proč si zvolit mobilní skladovací haly?

Velkou výhodou mobilních skladovacích hal je jejich nízká cena pořizovací cena oproti standardním budovám, ale hlavně rychlá realizace, a to i díky tomu, že pro jejich vybudování není nutné žádné stavební povolení a další zbytečná byrokracie.

Mobilní skladovací haly navíc vynikají velmi jednoduchou údržbou, zpravidla stačí občasná kontrola konstrukce, dotažení plachet a čištění. S čištěním vám pomůže vysokotlaký čistič s regulací tlaku a za chvilku máte hotovo.

Mobilní skladovací haly je možné uzpůsobit vašim potřebám, a to i v případech, kdy potřebujete uskladnit vysoká břemena. Délka a šířka haly se pak dá skvěle přizpůsobit vašim přáním a potřebám.

 

Pronájem mobilní skladovací haly

Pokud hledáte náhradní skladovací prostor v době, kdy bude váš stávající sklad procházet rekonstrukci nebo se jedná je o přechodné období, které se pojí s nadstavy ve skladu, je vhodným řešením pronájem mobilní skladovací haly. Halu využijete pouze přes toto přechodné období a pak se znovu můžete vrátit ke skladování, jak jste zvyklí.

Když si zvolíte spolehlivého partnera, halu vám nejen přiveze až na místo určení, ale postará se i o její instalaci a na konci sjednaného období i o demontáž. Vám tak nevznikají prakticky žádné starosti navíc, díky tomu se můžete i nadále v klidu věnovat své práci.

Koupě mobilní skladovací haly

Jestliže máte v plánu mobilní skladovací halu využívat dlouhodobě a opakovaně, je výhodnějším řešením její koupě. Vybrat si můžete nejen z řady rozměrů, ale i typů konstrukce, aby co nejlépe splňovala vaše požadavky.

V případě, že v budoucnu již nebudete mít pro mobilní skladovací halu využití, můžete ji prodat nebo pronajmout, díky tomu se vám i po letech užívání může investice částečně vrátit. Mobilní skladovací haly totiž mají velmi dlouhou životnost, která může i v plachtovém provedení dosáhnout až 30 let.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version