- Reklama -spot_img
DomůRecyklaceRecyklace a odpad jako surovina pro další výrobu

Recyklace a odpad jako surovina pro další výrobu

Video z webináře

- Reklama -spot_img

Na konci roku 2021 proběhla série odborných seminářů k problematice odpadového hospodářství organizovaná společností Vidacon. Jedním z témat byla i recyklace odpadů a potřeba využití odpadů jako zdrojů surovin pro další výrobu. Pro úvodní prezentaci oslovili organizátoři konference Petra Havelku, výkonného ředitele České asociace odpadového hospodářství. Aktuálně vám přinášíme videozáznam jeho příspěvku.

Zdroj: web České asociace odpadového hospodářství – webinář společnosti Vidacon, 18.11.2021 – Odpad jako zdroj. Využití odpadu jako druhotné suroviny – https://www.youtube.com/watch?v=OniPDpJiXo4&t=2736s

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje, relativní informace a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.
KategorieRECYKLACE
inODPADY
inODPADYhttps://redakce.inodpady.cz/
Relativní a nezávislý magazín z oblasti životního prostředí a ekologie. Výběr článků a zpráv se zaměřením na problematiku odpadů, recyklace, upcyklace, technologie, legislativa, druhotné suroviny a tržní prostředí odpadového hospodářství.
-Reklama -
Aktuální články
- Reklama -
Aktuální články

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno