Domů Byznys Publikace Panorama zpracovatelského průmyslu ČR 2018

Publikace Panorama zpracovatelského průmyslu ČR 2018

0

Jednotlivá odvětví zpracovatelského průmyslu, jejich vývoj a zároveň výsledky průmyslových firem působících na území ČR. To vše najdou zájemci v aktuální publikaci „Panorama zpracovatelského průmyslu ČR 2018.“ Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Českým statistickým úřadem a odbornými asociacemi a svazy vydalo tuto klíčovou ročenku již po dvaadvacáté.

Publikace Panorama je unikátní pro rozpracování údajů za zpracovatelská odvětví až do oborové struktury a tím přináší významný pohled na vývoj jednotlivých odvětví. Lze ji využít ke sledování konkurenceschopnosti odvětví a predikci jejich dalšího vývoje. Materiál členěný do takto podrobné struktury u nás nenajdete.

Panorama ukazuje, že Ministerstvo průmyslu a obchodu je institucí, která profesionálně analyzuje a zachytává současné trendy a staví na nich své další strategické kroky,“ říká vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček a dodává: „Publikace slouží široké odborné veřejnosti u nás i v zahraničí a zároveň umožňuje prezentovat úspěchy jednotlivých odvětví v mezinárodním měřítku.“

Publikace je zpracována podle členění klasifikace činností CZ-NACE a klasifikace zahraničního obchodu s komoditami CZ-CPA. Má za cíl poskytnout čtenáři celkový pohled na aktuální situaci a úroveň odvětví i jejich oborů. Zachycuje vývoj v letech 2008 – 2018.

Statistické údaje o jednotlivých odvětvích zpracovatelského průmyslu jsou k dispozici také v interaktivním prohlížeči ekonomických ukazatelů na webu MPO.

Publikaci najdete ke stažení níže v příloze.

[pdf-embedder url=“https://inodpady.cz/wp-content/uploads/2019/10/Průmyslové-panorama-MPO-2018.pdf“ title=“Průmyslové panorama MPO 2018″]

Zdroj: odbor komunikace MPO

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version