Domů Recyklace Prodloužení termínu přihlášek do soutěže Přeměna odpadů na zdroje

Prodloužení termínu přihlášek do soutěže Přeměna odpadů na zdroje

0

MPO prodloužilo 4. ročník soutěže Přeměna odpadů na zdroje, přihlášky lze posílat až do 31. března 2021

Ministerstvo průmyslu a obchodu vzhledem k aktuální situaci rozhodlo o rozložení 4. ročníku soutěže „Přeměna odpadů na zdroje“ do delšího časového intervalu s prodloužením termínu pro podání přihlášek do 31. března 2021.

Oběhové hospodářství, jehož nedílnou součástí je přeměna odpadů na zdroje, má obrovský dosud nevyužitý potenciál pro ekonomiku státu, a proto MPO soutěž „Přeměna odpadů na zdroje“ neruší, ale pouze odkládá, resp. prodlužuje dobu pro přihlašování zajímavých projektů a prací.

Zdroj plastového odpadu, jako druhotná surovina

Od dnešního dne až do ukončení příjmu přihlášek budou na stránkách soutěže www.druhotnasurovina.cz zveřejňovány příklady dobré praxe v různých oborech a oblastech, jak z tuzemských, tak i zahraničních zdrojů. Mohou tak být inspirací pro všechny, kteří se do soutěže již rozhodli přihlásit, a také pro ty, kteří se teprve nyní o soutěži dovídají.

Startovací čára je tak pro všechny stejná, ať jste již přihlášeni, nebo budete svou účast v soutěži zvažovat až později. Sledujte stránky soutěže, budeme na nich zveřejňovat i další související informace.

Slavnostní vyhodnocení 4. ročníku soutěže se uskuteční ve Valdštejnském paláci v červnu 2021.

Zdroj: druhotnasurovina MPO

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version