Domů Byznys Proč je v ČR nedostatek roušek a ochranných prostředků proti koronaviru?

Proč je v ČR nedostatek roušek a ochranných prostředků proti koronaviru?

0
V ČR je nedostatek respirátorů a ústních roušek.

Návrh systémového řešení stabilizace a zlepšení situace v souvislostí s globální pandemií COVID-19

Vážení spoluobčané.

Dovoluji si vás touto cestou oslovit i přesto, že nejsem členem vlády. Nejsem ani politikem, členem žádné politické strany, ani tuzemským miliardářem, či celebritou. Jsem člověk, a to je titul, na který jsem nejvíce hrdý. Jsem člověkem, který se zabývá systémovou prevencí vzniku odpadu a plýtvání a efektivitou procesů, a s tím souvisí i návrh, který vám předkládám.

Nemohu vám nic nařizovat, rozhodnutí je jen a pouze na vás. Proto věřím, že se rozhodnete v souladu se svým vědomím a svědomím a že vaše rozhodnutí bude správné, nejen z pohledu dneška a stávajícího okamžiku, ale i z pohledu budoucnosti, kdy ho ocení další generace.

Názory a komentáře – Michael Rada

Navrhuji, aby Česká republika a její občané a firmy, bez ohledu na jejich formu, efektivně využili situace a začali se intenzivně zbavovat své závislosti na zahraničních zdrojích. To hlavně na závislosti na Číně a jejím zboží a začali využívat vlastní EXISTUJÍCÍ ZDROJE.

Nedostatek roušek a ochranných prostředků, jenž je uměle vyvolán absencí kompetentních kroků členů vlády, není nutné řešit čekáním na dodávku z Číny. Obzvláště ne, když spolu s ní opět vzroste riziko šíření možné zmutované formy koronaviru, protože na straně čínských výrobců, ani nikde v logistickém řetězci nedochází k sanitaci každého kusu a celých zásilek.

Globální pandemie KORONAVIRUS – COVID 19

Česká Republika je zemí továren, tedy zemí, která má dostatek materiálu i pracovních sil na to, aby tyto využila a vyráběla ochranné prostředky. To nejen pro své občany, ale i pro další státy, které tuto možnost nemají.

Máme zde FILTRAČNÍ MATERIÁLY, TEXTIL, NANOMATERIÁLY, PLASTY, SUROVINY NA VÝROBU DESINFEKCE, TECHNOLOGII NA VÝROBU OZONEM SYCENÝCH VÝROBKŮ A SMĚSÍ. Máme zde vše a jediné, co je třeba učinit je podniknout kroky na jejich systémové využití.  K tomu je třeba začít komunikovat mezioborově, bez ohledu na soukromé zájmy.

Před sedmi lety vznikl v Plzni projekt systémové prevence vniku odpadu a plýtvání určený pro průmysl. Ten byl nazván INDUSTRIAL UPCYCLING a mnoho společností a jedinců mělo již nejen v tuzemsku možnost profitovat z jeho přínosů nejen u nás, ale i v zahraničí.

Jen o dva roky později se stal základem INDUSTRY 5.0, první průmyslové evoluce řízené člověkem.

Vážení spoluobčané,

navrhuji abychom využili schopností, znalostí a zlatých českých rukou i moudrých hlav, které jsou Českému národu tak blízké. Nechali vystoupit Blanické rytíře z nás samých a začali systémově využívat EXISTUJÍCÍ ZDROJE.  V harmonii spolupráce vytvoříme prostředky, jež pomohou zabránit nejen šíření, ale i dalšímu vzniku a mutaci COVID-19.

Materiálu na ušití roušek a výrobu desinfekčních prostředků máme dost v celé České republice.

Stejně tak máme dost rukou a technologií, které dokážeme využít. Přestaňme na měsíc šít potahy a koberečky do aut. Přestaňme vyrábět na sklad věci, které nikdo nepotřebuje, a ještě dlouho potřebovat nebude. Pojďme využít synergicky všech pokladů, a to včetně těch lidských, abychom COVID-19 porazili společně.

“ Zároveň tímto navrhuji rozpuštění senátu i parlamentu a demisi celé vlády a využití uspořených prostředků a času, k odměně těch, kdo se na skutečném řešení budou podílet a za svou práci budou odměněni, a ne za ni trestáni tak, jak je tomu nyní.“

Děkuji Vám a vím, že se nám to podaří

Michael Rada – člověk … V Plzni, 15.3.2020

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version