- Reklama -
Domů Byznys Enviromentální, pracovní a lidská práva i udržitelnost firemní politiky

Enviromentální, pracovní a lidská práva i udržitelnost firemní politiky

Platinová medaile pro Essity. Společnost získala ocenění za společenskou udržitelnost

0

Essity získala prestižní ocenění za společenskou odpovědnost. Zařadila se mezi jedno procento nejlépe hodnocených společností v prestižním žebříčku organizace EcoVadis. Společnost Essity získala platinovou medaili od organizace EcoVadis, která posuzuje společenskou odpovědnost firem. Tento výsledek řadí Essity mezi jedno procento těch nejlepších ze všech hodnocených. Žebříček EcoVadis se sestavuje na základě posouzení široké škály kritérií, včetně enviromentálních, pracovních a lidských práv a také etiky a udržitelnosti firemní politiky. Každá společnost je hodnocena s ohledem na její velikost, umístění a oblast průmyslu.

„Essity patří mezi světové společnosti, které kladou velký důraz na udržitelný rozvoj. Tato oblast je základem všech našich aktivit, se zaměřením na zlepšení kvality života a zodpovědný přístup k výrobě a spotřebě. Jsme přesvědčeni, že zákazníci náš zisk platinové medaile od EcoVadis ocení. Pozitivní výsledky auditů jsou pro nás extrémně důležité a jsme rádi, že naše úsilí vložené do CSR aktivit bylo oceněno,“ říká Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager Essity.

Více o aktivitách Essity pro udržitelný rozvoj se dozvíte na tomto odkazu.

O organizaci EcoVadis

Od svého založení v roce 2007 se organizace EcoVadis stala světovou jedničkou v sestavování hodnocení udržitelnosti firem. Vytvořila globální síť více než 75 tisíc firem posuzovaných z hlediska enviromentálních, pracovních a lidských práv a etické a udržitelné firemní politiky.

O společnosti Essity

Essity je globálním lídrem v oblasti hygieny a zdraví. Zaměřuje se na zlepšování každodenního života skrze své produkty a řešení. Essity obchoduje přibližně ve 150 zemích světa pod značkami globálních lídrů TENA a Tork, ale i dalšími silnými značkami jako jsou JOBST, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Essity zaměstnává přibližně 46 tis. lidí. Čisté prodeje se v roce 2019 vyšplhaly na cca 13,5 miliardy dolarů. Ústředí společnosti Essity se nachází ve švédském Stockholmu. Společnost je kotovaná na burze Nasdaq Stockholm. Essity překonává překážky k životní pohodě a přispívá k rozvoji zdravé a udržitelné společnosti. Další informace najdete na www.essity.com.

Nabízíme prostor pro nezávislé zdroje a různé názory nebo komentáře. Náš otevřený přístup a volný tok informací je určen všem. Publikované texty, příspěvky nebo komentáře nejsou názorem redakce inODPADY.cz nebo jeho vydavatele. Vždy se jedná pouze o názor daného autora a jeho textu.
Chtěli byste se s námi podělit o nějaký zajímavý názor, informaci nebo nápady? Neváhejte nás kontaktovat.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version