Domů AKCE EKO (ECO) nemá s ekologií nic co do činění, jde jen pouze...

EKO (ECO) nemá s ekologií nic co do činění, jde jen pouze o EKO (ECO) NOMICKOU zástěrku?

0

Projekt ECO CITY je smrtí v přímém přenosu. Prvním, proti kterému vystupuji s takovouto důrazností. Taková realizace by nenávratně poškodila nejen Nepál, ale i celý miliony let evolučně rostoucí ekosystém. A nejen v Asii samotné, ale i plošně po celém světě.

Po likvidaci Amazonského pralesa nebo a ledovců. Jak na pólech, tak i na horách a v územích věčného ledu, by tak planeta na které žiji dostala další úder. Po kterém by jí nezbývalo nic jiného, než se pořádně otřást a zbavit se tak škůdců. Kteří do ní neustále rýpají a příživníků sajících její životodárné tekutiny přeměňujíce je na peníze ve kterých vidí jediný zdroj štěstí.

“EKO (ECO) nemá s ekologií nic co co činění, a jde jen a pouze o EKO (ECO) NOMICKOU zástěrku.“

Všechny tyto skutečnosti jsou důvodem, proč po reakci v anglicky mluvícím světě jsem se rozhodl zareagovat. V tom tuzemském v němž vidím nejen stále rostoucí skupinu lidí, kterým budoucnost není ukradená, ale i sílící skupinu těch, kteří pod zástěrkou EKO-LOGIE, servírují EKO-NOMICKÉ zájmy sebe samých.

Co, že mne tak vytočilo?

Je to projekt výstavby nového města, které by se mělo jmenovat CHER. Má přídavek ECO-CITY a stránky projektu můžete nalézt zde http://ecocitycher.com/

O projektu jsem se dozvěděl od jeho původce a tvůrce, kterým je pan Wilson Chin. Ze jména jste pochopili, že se nejedná o Čecha. Pan Chin pochází se Singapuru a je tedy, dle aktuálního práva Čínským občanem a jistě tušíte, že nepatří k velké rodině mizerně vydělávající dělnické třídy, ale k vrstvám, které starost o peníze přenechali těm, kteří jich nemají dost na to, aby namísto za jídlo a přežití, zvažovali jejich investici s cílem znásobení vlastního zisku.

Pan Chin mne oslovil s tím, že mi chce předložit nabídku na participaci na svém zajímavém projektu. Na který mě zaslal link s tím, že bližší informace zašle co nejdříve. Myslím, že tak již neučiní.

Oslovil mne proto, že se mu líbí mé projekty týkající se odpadu. Projekt je starý jeden rok a pan Chin si pro něj získal podporu jmen. Ve světě EKO-LOGIE, EKO-NOMIKY i SHOWBUSINESSU něco znamenají a má jejich slova hrdě prezentována pod záložkou ENDORSEMENT,  což znamená OCENĚNÍ.

A o co, že v tomto lidsky a ekologicky se tvářícím projektu vlastně jde. No samozřejmě, že o nic jiného než o dobro. Uprostřed jednoho z krásných a civilizací nedotčených Nepálských údolí, s výhledem na Mount Everest. Tam má být vybudováno město CHER.

EKO-MĚSTO. V němž budou balíčky vozit elektrokola. Město tak Eko-Logické, že se stane vzorem celému světu a bude následováno, protože bude přinášet svým obyvatelům neustále rostoucí bohatství. Město v němž každý obyvatel bude bohatý a stále dál bohatnout. Město bez starostí, zábavy a potěšení. To vše Eko-Logicky a bez uhlíkové stopy.

Něco mi to připomnělo!

Už vím GOOGLE-CAMP na Sicílii. Kde 120 bohatých, mocných a známých z celého světa přiletělo svými 114 osobními tryskáči nebo připluli na svých jachtách. Tady se pak nechaly rozvážet nejsilnějšími Maserrati, aby pak mohli diskutovat o tom, jak snížit dopad lidské činnosti na životní prostředí.

To vše organizováno a placeno nejen majitelem značky GOOGLE, ale i dalšími neviditelnými sponzory, kteří propůjčili naprosto nezištně své výrobky pro dobro věci.

Stejně tak o CHER, jak jsem uvedl výše dostalo se uznání a dostane se medializace. Přeci jen jde o záchranu našeho světa. Své požehnání dal uznávaný enviromentální aktivista, autor a vydavatel THE DAILY PLANET. Stejně jako bývalý ředitel CIA nebo televizní celebrita LARRY KING a mnozí další.

Majiteli a investorovi, kterým se můžete stát i vy díky možnosti podpořit projekt finančně, už schází jediné. Přesvědčit o svém projektu Gretu Thunberg, Ellen MacArthur Foundation, OSN a jejich prostřednictvím i Světovou banku. Protože kdo by dobrovolně nepřispěl k úspěchu vytvoření prvního města s nekonečnou prosperitou.

Třeba se poučí i v Čechách, kde povinný hazard vynáší. Nebo se snad pletu?

A pro ty investory, mezi Vámi, samozřejmě nezapomenu přidat i 46 ti stránkovou zprávu (WHITE PAPERS), která Vás o dobré investici Vašich prostředků, zcela jistě přesvědčí.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Exit mobile version